Jumta lūkas

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces
Piegādātāja noliktavā

Jumta lūka VLT - VELUX 025 0000 - Neapkurināmām telpām

€107.00/gab
  • 45x55cm
  • 45x73cm
  • 54x83cm
  • 66x118cm
  • 78x140cm
  • 85x85cm
  • 114x140cm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Jumta lūkas – funkcionalitātei un komfortablai dzīvošanai 

Jumta lūkas ir atveres jumta virsmā, kas nodrošina gan optimālu ventilāciju, gan arī dabīgo dienasgaismu, jo vienlaikus tās pilda arī loga funkciju. Tās ir nepieciešamas tad, ja bēniņi tiek izmantoti kā mansarda stāvs jeb tur ir ierīkotas dzīvojamās telpas. Tāpat jumta lūka var būt vajadzīga gadījumā, ja tiek veikti, piemēram, jumta renovēšanas darbi. 

Jumta lūku specifikācija

Jumtas lūkas ir aprīkotas ar atvēršanas un aizvēršanas mehānismiem, tādējādi ir iespējams regulēt gaisa temperatūru, kas ir būtiski gadījumā, ja ir nepieciešams nodrošināt optimālu gaisa kvalitāti un komfortablus, dzīvošanai piemērotus apstākļus. Jumta lūka ar stiklu vienlaikus var kalpot kā gaumīgs interjera elements. Tās ir iespējams atvērt gan pa augšējo, gan arī sānu asi. 

Taču, pirms iegādāties jau konkrētu jumta lūku, ir jāizvērtē, kādām telpām tā ir nepieciešama – apkurināmām vai neapkurināmām. Piemēram, lūka, kas paredzēta apkurināmām telpām, būs aprīkota arī ar ventilācijas atveri un speciālo filtru, kas paredzēts telpu vēdināšanai. 

Mūsu internetveikalā ir iespēja iegādāties kvalitatīvās ražotāja “Velux” jumta lūkas, kuru vērtnes ir izgatavotas no alumīnija, bet to rāmis – no koka vai poliuretāna. Tās ir pieejamas dažādos izmēros, tādēļ aicinām veikt mērījumus, lai zinātu, kura no lūkām būs piemērotākā tieši tavam jumtam. 

Iegādājies kvalitatīvas jumtas lūkas pie mums Buverviss.lv, lieki par tām nepārmaksājot!