Bitumena šindeļi

(13)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

IKO ArmourShield Plus bitumena šindeļi, Black (01) 2m2

€12.70/m2
€25.39/gab
Piegādātāja noliktavā

IKO Superglass 3 Tab bitumena šindeļi, Black (02) 3m2

€14.82/m2
€44.47/gab
Piegādātāja noliktavā

Katepal Mansion Laminēts šindelis 1.6m2 Peles

€15.38/m2
€24.61/gab
Piegādātāja noliktavā

Mida Accord Jive Bitumena šindelis 3m2 Pelēks

€9.92/m2
€29.76/gab
Piegādātāja noliktavā

Mida Kores/karnīzes šindeļi 5m2 Pelēks

€8.05/m2
€40.25/gab
Piegādātāja noliktavā

Mida Rock Hexagonal Bitumena šindelis 3m2 Zaļš

€6.56/m2
€19.68/gab
Piegādātāja noliktavā

IKO šindeļu naglas 20 mm, 1kg

€6.26/iepak.
  • 20mm
  • 25mm
  • 30mm
  • 35mm
Piegādātāja noliktavā

IKO Cambridge starta līnija, 21x1m

€35.70/gab
Piegādātāja noliktavā

Landmark™ laminētie šindeļi - Burnt Sienna, 3.1m2

€14.98/m2
€46.44/gab
Piegādātāja noliktavā

Kores ventilācija, 0.6m melna

€9.47/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Bitumena šindeļi – pievilcīgs jumta segums par izdevīgām izmaksām

Pēdējo 30 gadu laikā bitumena šindeļi ir izcīnījuši popularitāti un atzinību Latvijas tirgū un sabiedrībā, pateicoties salīdzinoši nelielajām materiāla izmaksām, plašajai stilu izvēlei un praktiskajam ieklāšanas procesam. Bitumena šindeļi tiek dēvēti arī par bitumena dakstiņiem, jo to vizuālais izskats nedaudz atgādina klasisko māla dakstiņu jumtu. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc bitumena dakstiņi ir laba izvēle jumta segumam!

Kas ir bitumena šindeļi un no kādiem materiāliem tos ražo?

Bitumena šindeļi jeb dakstiņi ir mūsdienīgs jumta segums, kas tiek ražots no izturīgas stiklšķiedras un pārklāts ar ilgmūžīgu polimēra bitumu maisījumu. Bitumena dakstiņus klāj minerālu granulu maisījums, kas šim jumta segumam dod pievilcīgu izskatu un krāsu, kā arī pasargā no UV starojuma un laikapstākļiem. Bitumena šindeļi ir plāni un ļoti lokani, tāpēc tos ir iespējams uzklāt teju uz jebkura jumta, sākot ar 12 grādu slīpumu. Bitumena šindeļi ir perfekts jumta risinājums gan remontējot jumtu, gan ceļot jaunu ēku.

Kā bitumena dakstiņu uzklāj uz jumta?

Bitumena dakstiņu ieklāšanas process ir salīdzinoši vienkāršs – bitumena dakstiņus pienaglo ar naglām pie kokskaidu plātnēm vai finiera. Tomēr bitumena dakstiņu ieklāšana būs diezgan laikietilpīga, jo ir nepieciešams iesist vairākus desmitus naglas uz vienu kvadrātmetru ar šindeļiem.

Bitumena jumts – galvenās priekšrocības

  • Ekonomisks jumta segums. Salīdzinot ar klasisko dakstiņu jumtu, metāla jumtu un citiem jumta veidiem, bitumena dakstiņu cena ir daudz zemāka. Rīgas Būvservisā ir pieejams plašs piedāvājums ar bitumena šindeļiem. Tieši pievilcīgās cenas dēļ bitumena dakstiņus uzklāj uz arvien vairāk ēku jumtiem.
  • Estētiski pievilcīgs. Bitumena dakstiņu jumts izskatīsies skaisti teju uz katras ēkas, pateicoties plašajam piedāvājumam. Ņemot vērā šī materiāla popularitāti, bitumena šindeļi ir pieejami dažādās krāsās formās un stilos, tādējādi ļaujot vienkārši pieskaņot jumtu ēkas dizainam.
  • Izturīgs pret laikapstākļiem. Bitumena jumta segumi ir izturīgi un tos neietekmē slikti laikapstākļi – bitumena jumts spēj izturēt sniegu, lietu, krusu un lielu vēju. Turklāt bitumena dakstiņiem ir ļoti augsta ūdensizturība, pateicoties tā izejmateriāliem.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ) par bitumena dakstiņiem

Cik ilgi kalpos bitumena jumts?

Bitumena dakstiņu jumts vidēji kalpo 20 – 40 gadus. Tomēr jānorāda, ka kalpošanas laiks ir atkarīgs no materiālu un ieklāšanas kvalitātes, kā arī laikapstākļiem.

Vai bitumena šindeļus ir iespējams ieklāt pašam?

Jā, noteikti! Tomēr ieklāšanas process ir laikietilpīgs, kā arī ja nav iepriekšējas pieredzes jumta remontdarbos, tad labāk bitumena jumta ieklāšanu uzticēt profesionāļiem.

Kā rūpēties par bitumena jumtu?

Bitumena jumtu ir nepieciešams regulāri tīrīt, lai uz tā neaugtu sūna. Vajadzētu arī ik pa laikam pārbaudīt, vai kādi bitumena dakstiņi nav bojāti un nepieciešamības gadījumā tos salabot vai nomainīt pret jauniem.

Kur iegādāties bitumena šindeļus?

Kvalitatīvākie bitumena šindeļi no populārākajiem ražotājiem ir pieejami Rīgas Būvservisā – ielūkojies Buvserviss.lv plašajā piedāvājumā jau tagad!