Žoga vārti

(10)
Filtrs (0)

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Žoga vārti dažādām gaumēm un iespējām

Lai gan vārti ir neatņemams žoga elements, tomēr nereti gadās tā, ka veidojot kopējo teritorijas plānojumu, par tiem tiek aizmirsts. Lai tā neatgadītos, aicinām jau savlaicīgi izvērtēt, kāda veida un izmēra žoga vārti ir nepieciešami. 

Primāri būtu jāizvērtē iebraucamā ceļa jeb caurbraukšanas platums. Optimāli vārtiem nevajadzētu būt šaurākiem par 3 metriem. Lai noteiktu vajadzīgo platumu, vispirms paredzētajā vārtu atrašanās vietā var novietot, piemēram, koka mietus. Braukšanai vai iešanai cauri vārtiem nekādā gadījumā nevajadzētu būt sarežģītai vai apgrūtinošai. Vārtiem ir jābūt stingrākiem, nekā pašam žogam.

Žogu vārtu veidi

Ir vairāki žogu vārti, piemēram, veramie, bīdāmie un salokāmie. Tas, kādus labāk izvēlēties, ir atkarīgs no katra paša personīgajām vēlmēm un vajadzībām. Bīdāmie vārti ir vispraktiskākie, taču to uzstādīšana ir salīdzinoši dārgāka. Optimāls risinājums, ja privātīpašumā jāiekļūst ar kājām, ir veramie vārti. 

Žoga vārti ir jāizvēlas, pirmkārt, ņemot vērā to pielietošanas mērķi. Ja svarīgākais faktors ir parūpēties par drošību, tad vislabākais risinājums būs metāla žogi un vārti. Taču ņem vērā, ka, lai žogs un vārti kalpotu pēc iespējas ilgāk, būtisks faktors ir arī atbilstošā to stabu izvēle un montāža. 

Žogu vārtus ir iespējams iegādāties arī mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Tie ir pieejami dažādos izmēros, lai ikkatram mūsu klientam piedāvātu visatbilstošāko risinājumu!