Trimmeri un krūmgrieži

(6)
Filtrs (0)
Rādīt 6 preces
Rādīt 6 preces

Blakus kategorijas

Trimmeri jeb krūmgrieži: vienmēr sakoptai teritorijai

Trimmeri ir noderīgi palīgrīki gan mauriņa sakopšanā, gan krūmu un neliela izmēra koku apgriešanā īpaši tad, ja ir jāapkopj apjomīga teritorija. Trimmeri tiek iedalīti elektriskajos un ar benzīnu darbināmos. 

Elektriskais trimmeris

Viens variants, ka trimmeris tiek pievienots elektrotīklam. Otrs variants – tas darbojas ar uzlādējamu bateriju jeb akumulatoru. Trimmeris ar akumulatoru ir ļoti labs risinājums, jo ierīci būtībā ir iespējams izmantot pilnīgi visur, kur vien nepieciešams, neraizējoties par to, ka tās vads nebūs pietiekoši garš, lai piekļūtu grūtāk aizsniedzamām vai tādām vietām, kas atrodas tālāk no elektrotīkla. 

Zāles trimmeris

Ja nepieciešams zāles trimmeris, pirms jau konkrēta modeļas iegādes uzmanība ir jāpievērš arī tā motora jaudai, kas variē no 20 līdz 1400 un pat vairāk vatiem. Tāpat būtisks ir arī apgriezienu skaits tukšgaitā. Jaudīgāko trimmeru jauda spēj pārsniegt 10 000 apgriezienus minūtē. 

Trimmeri–krūmgrieži 

Pieejami dažādos izmēros. Ja dārza darbi ir jāveic vidēja lieluma privātīpašumā, tad optimāls risinājums būs vidējas klases krūmgriezis. Savukārt lielas platības gadījumā ieteicams izvēlēties profesionālas ierīces, kas būs arī jaudīgākas. Līdz ar to tām ir arī ilgāks darbības laiks. Atkarībā no tā, kādu darbu ir paredzēts veikt, jāizvēlas atbilstošais uzgalis. 

Vēl uzmanība ir jāpievērš arī tam, cik viegli iedarbināmi un lietojami ir, piemēram, akumulatora krūmgrieži. Tomēr, darbojoties ar šīm ierīcēm, atgādinām ievērot visus drošības pasākumus, lai izvairītos no dažādu traumu gūšanas, kas var radīt paliekošas sekas uz visu turpmāko dzīvi. 

Mūsu internetveikalā ir pieejams kvalitatīvs un jaudīgs zīmola DeWalt trimmeris ar kopējo akumulatora ietilpību 5 ah un 18 V jaudu. Izvēlies uzticamu un universālu palīgu dažādu ārdarbu veikšanai!