Kanālu ventilatori

(3)
Filtrs (0)
Rādīt 3 preces
Rādīt 3 preces
 

Soler&Palau TD 160/100 N Silent kanāla ventilators

€96.00/gab
  • 100mm
  • 125mm
  • 160mm
  • 200mm
  • 250mm
  • 315mm
 

Aksesuāri

€28.00/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Kanāla ventilatori: liekā mitruma izvadīšanai un komforta nodrošināšanai 

Kanāla ventilatori ir ierīces, kas piemērotas lietošanai telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabā vai virtuvē. Tas palīdz izvairīties no pelējuma sēnes rašanās, efektīvi izvada dūmus, kā arī visas nepatīkamās smakas. 

Ventilācijas ventilatori ir ērti un vienkārši uzstādāmi. Tie ir aprīkoti ar taimeri un mitruma sensoru, kas tiek aktivizēts brīdī, kad tiek ieslēgta gaisma vai pavilkta aukla. 

Ja ir nepieciešams kanāla ventilators, pirms tā iegādes aicinām pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā: izplūdes gaisa tilpumam, ierīces vadībai, kā arī izmēram, tā pārliecinoties, ka konkrētais modelis būs atbilstošs Tavām vēlmēm un vajadzībām. 

Piemēram, dūmu novadīšanas ventilatori ir paredzēti ugunsdrošībai. Taču tos var izmantot arī malkas kamīniem, efektīvi no skursteņa izvadot liekos dūmus. 

Nosūces ventilatori ir radīti tā, lai tiem būtu neuzkrītošs dizains, līdz ar to ierīces lieliski iederēsies jebkurā telpā, un tās būs vienkārši pieskaņot pat visekstravagantākajam interjeram. 

Augstas kvalitātes ražotāja Soler&Palau kanāla ventilatori, kā arī aksesuāri ir pieejami mūsu internetveikalā. Aplūko piedāvājumu un izvēlies sev tīkamāko ierīci – nepārtrauktas gaisa cirkulācijas un pareizas ventilācijas nodrošināšanai iekštelpās.