Mērinstrumenti

Mērinstrumenti no zīmoliem, kurus izvēlas profesionāļi

Lai remonts un būvdarbi noritētu precīzi, bez kvalitatīviem mērinstrumentiem neiztikt. Visi nepieciešamie mērinstrumenti atrodami šeit, Buvserviss.lv internetveikalā, turklāt – ar piegādi 1-2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas!

Buvserviss.lv piedāvājumā – mērinstrumenti plašā klāstā

Esam parūpējušies, lai mūsu internetveikalā jūs varētu iegādāties kvalitatīvus mērinstrumentus no uzticamiem ražotājiem. Buvserviss.lv klāstā pieejami:

  • līmeņrāži – piedāvājam līmeņrāžus dažādos garumos un ar vairākiem rādītājiem. Pieejams arī līmeņrādis ar magnētu un mūrnieku līmeņrādis;
  • lāzera līmeņrāži – pieejams gan pusautomātiskais lāzera līmeņrādis, gan krustlīniju lāzera līmeņrādis, kā arī lāzera līmeņrādis 360;
  • mērlentes – Buvserviss.lv internetveikala klāstā atrodama gan mērlente dažādos garumos, gan mērlenta ar magnētu.

Piebildīsim, ka mērinstrumentu klāstu esam atlasījuši, izvēloties produkciju no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā StanleyDeWALTDnipro-M, un citiem.

Kādiem faktoriem pievērst uzmanību, izvēloties mērinstrumentus?

Lai mērinstrumenti par visiem 100 procentiem pildītu savas funkcijas, nepieciešams iegādāties konkrētajam darbam piemērotas preces. Piemēram, izvēloties līmeņrādi vai mērlenti, noteikti pievērsiet uzmanību tās garumam, savukārt ērtākam darbam var palīdzēt magnēts. Līmeņrādis lāzera jāizvēlas, ņemot vērā gan tā klasi un precizitāti, gan staru skaitu un distanci. 

Atšķirīga var būt staru krāsa, un nozīmīgs faktors ir arī ierīces komplektācija – tajā var būt iekļauts, piemēram, pārnēsāšanai paredzēts koferis vai soma, uztvērējs, aizsargbrilles, un citi noderīgi aksesuāri, kas atvieglo darbu. Turklāt, tos iegādājoties komplektā, nereti iespējams būtiski ietaupīt.

Vai arī jums nepieciešami mērinstrumenti, kas izceļas ar augstu kvalitāti, un ir pieejami jau tuvāko dienu laikā? Šādu iespēju piedāvā Buvserviss.lv internetveikals – izmantojiet to, turklāt mūsu klāstā atrodams arī viss pārējais, kas nepieciešams remontam un būvdarbiem!