Viniltapetes krāsojamās

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Vinila tapetes krāsojamās: jebkurai gaumei un interjeram 

Vinila tapetes ir viens no populārākajiem tapešu veidiem, jo ar to palīdzību ir iespējams imitēt visdažādākos materiālus, piemēram, flīzes, ādu, tekstilu un vēl daudz citus. Vinils sastāv no polivinilhlorīda un baltas krīta masas. 

Iegādājoties vinila tapetes krāsojamās, Tu pats vari izlemt, kādā krāsā tās nokrāsot, lai gala rezultāts labi iederētos kopējā mājokļa interjerā. Turklāt, krāsošanai ir ne vien dekoratīva nozīme, bet arī praktiska, jo tādā veidā ir iespējams nomaskēt nelielos sienu seguma defektus. Krāsojamās tapetes sniedz iespēju nodoties savām radošajām izpausmēm, jo ir iespējams gan miksēt vairākus toņus, gan veidot rakstus un zīmējumus, tā piešķirot savam mājoklim pavisam unikālus un neatkārtojamus akcentus. 

Vinila tapetes virtuvei ir lielisks risinājums, jo tās ir elastīgas un izturīgas pret dažādiem mehāniskiem triecieniem. Praktiski tās ir izmantojamas jebkurā dzīvojamajā telpā. 

Taču, lai sāktu tapešu krāsošanas darbus, vispirms tās ir jāpielīmē pie sienas. Lai arī vinila tapešu līmēšana nav sarežģīta, tomēr process ir diezgan laikietilpīgs, turklāt kvalitatīvam rezultātam ir svarīgi darbu veikt ļoti rūpīgi. Vispirms atbrīvojies no vecajām tapetēm un atceries, ka sienām ir jābūt attīrītām, gludām un sausām. 

Dažādu faktūru vinila tapetes krāsojamās var iegādāties arī mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Izvēlies sev piemērotākās un ļaujies savām radošajām izpausmēm, tās krāsojot!