Saidings

(4)
Filtrs (0)
Rādīt 4 preces
Rādīt 4 preces
Piegādātāja noliktavā

Starta līste, garums 3050 mm

€6.27/gab
  • 3050mm
  • 3390mm
  • 3810mm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Saidings – universāls apdares materiāls

Saidings jeb fasāžu dēlīši tiek dēvēts par universālu apdares materiālu, jo tam ir plašs pielietojums. To var izmantot dažādu ēku – tirdzniecības, rūpniecības, privātmāju, vasarnīcu – apdarei, piešķirot elegantu un estētisku izskatu. 

Saidingi tiek ražoti no dažādiem materiāliem: metāla, koka, stiklšķiedras kompozīta u.c. Stiklšķiedras kompozīta fasādes saidings, ko ir iespējams iegādāties arī mūsu veikalā, tiek uzskatīts par ugunsdrošu un ekoloģisku materiālu. Tas ir ļoti izturīgs pret dažādiem nelabvēlīgiem laikapstākļiem (sniega, lietus, krusas, ultravioletajiem stariem). 

Saidinga priekšrocības

Kvalitatīvi fasādes paneļi savā ekspluatācijas laikā neplaisā, nenodilst, nekļūst slāņaini, nekorodē un ļauj fasādei “elpot”. Pateicoties zemajai siltumvadītspējai, tiek samazināts siltumizolācijas slānis, kas nozīmē, ka ir iespēja samazināt apkures izdevumus, kas paredzēti ēkas apsildīšanai. 

Saidinga veidi

PVC fasādes paneļi tiek izgatavoti no polivinilhlorīda, kas pēc sava vizuālā izskata mēdz līdzināties dabīgajiem apdares materiāliem, piemēram, akmenim, kokam vai ķieģelim. 

Savukārt saidings – plastikāta apdares dēlīši – var nebūt tik izturīgi, jo laika gaitā uz tiem var pamanīt putekļus un citus nosēdumus. Skrūvju un naglu caurumus aizpildot ar speciālo pildvielu, laika gaitā tiek iegūta ne pārāk pievilcīga dzeltenīga nokrāsa. Ja fasāde ir baltā krāsā, tas ļoti izceļas, tāpēc, lai saglabātu to mirdzošu un tīru, vismaz reizi gadā to ir ieteicams mazgāt ar ziepjūdeni. 

Saidinigs ir pieejams plašā krāsu toņu klāstā. Tie ir viegli kopjami, ērti transportējami, montējami un uzstādāmi jebkuros laikapstākļos. Ja nepieciešams, tos var arī pārkrāsot. Vienīgi vispirms tie ir kārtīgi jāattīra no putekļiem, sūnām, ķērpjiem un pelējuma, kā arī nepieciešamības gadījumā jānoslīpē. Krāsošanai ieteicams izmantot divkomponentu poliuretāna krāsu. 

Iegādājies saidingus mūsu internetveikalā – kvalitatīvam remondarbu rezultātam un ilgmūžībai!