Nojumes

(3)
Filtrs (0)
Rādīt 3 preces
Rādīt 3 preces
Piegādātāja noliktavā

Canopia Nojume Arcadia antracīts/bronza 3,59x0,7m x6mm

€747.05/gab
  • 3,59x0,7m
  • 3,59x2,1m
  • 3,59x4,35m

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Dārza Nojumes

Vasarā diezgan bieži nākas sagaidīt lietainas dienas, kas var sagraut pat visplānotākos svētkus ārā savā mājas pagalmā, taču neļaujiet vējainām un lietainām dienām izbojāt Jūsu plānus. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat dārza ballīti vai vienkārši vēlaties ierīkot vietu, kur pusdienot ārā, Buvserviss.lv piedāvātais dārza nojumju klāsts spēs pārsteigt.

Šīs dārza konstrukcijas, kas pieejamas no dažādiem materiāliem un krāsās, ir daudzfunkcionālas un turklāt tās var piestiprināt pie dažādām virsmām. Izveidojiet mājīgu dārza nojumi savā dārzā, papildinot to ar dārza mēbelēm .

Dārza nojumes - Veidi

Būvserviss.lv atradīsiet klasiskas koka nojumes, metāla konstrukcijas ar sienu aizkariem gan pārvietojamus, gan stacionārus variantus. Izvēlieties sev vispiemērotāko variantu un sāciet grilla sezonu ar ballīti savā pagalmā.

Pārvietojamās nojumes

Pārvietojamās dārza nojumes ir elastīgs un daudzpusīgs risinājums, lai izveidotu burvīgu vietu pasākumiem, turklāt to varēsit viegli pārvietot. Atšķirībā no patstāvīgām konstrukcijām pārvietojamās nojumes var viegli aiznest uz dažādām dārza vietām un pat ņemt līdzi, ja nolemjat pārvākties.

Daudzas pārvietojamās dārza nojumes ir paredzētas vienkāršai un ātrai montāžai, kas ļauj dažu minūšu laikā bez speciāliem instrumentiem vai zināšanām sagatavot vietu gan īslaicīgiem pasākumiem, gan izmantot nojumi visu sezonu. Dažiem modeļiem ir pat iespējams uzstādīt papildu sānu sienas vai aizkarus, kas dod privātumu un aizsardzību no vēja vai saules.

Stacionārās nojumes

Stacionārās dārza nojumes ir patstāvīgs un elegants Jūsu pagalma vai dārza centrālais punkts, kas piedāvā virkni priekšrocību. Atšķirībā no pārvietojamām nojumēm stacionārās ir stingri nostiprinātas zemē, nodrošinot stabilitāti un izturību visos laikapstākļos. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, koka, metāla vai vinila.

Izvēloties ideālo izmēru un lepenes formu, materiālus, apdari un papildus lietas, piemēram, iebūvētus soliņus, apgaismes ķermeņus vai dekoratīvos elementus, Jūs varat personalizēt savu nojumi. Dārza nojumes jeb lapenes uzstādīšana īpašumā var palielināt tā vērtību.

Pielāgotās nojumes

Dārza nojumes ir daudzpusīgas āra konstrukcijas, kas var kalpot dažādiem mērķiem, ne tikai, lai ierīkotu atpūtas vietu ar galdu un krēsliem. Jūs var uzlikt nojumi savam āra džakuzi vai ugunskura vietai. Radošiem cilvēkiem lapene var kalpot kā mākslas studija vai darba vieta, kur var izmantot dabisko gaismu. Tā var kalpot arī praktiskiem nolūkiem, piemēram, kā āra spa vai masāžas zona, rotaļu zona bērniem vai pat siltumnīc. Jūs arī varat ierīkot āra kino zonu, kur pavadīt vakarus kopā ar ģimeni pat, ja līst lietus.

Materiāli un to īpašības

Dārza nojumes vēsturiski izmantoja jau ēģiptieši pirms 5000 gadiem, lai pasargātu no saules vīnogas. Mūsdienās lapenes tiek izmantotas dažādu iemeslu dēļ, un tās var tikt būvētas no dažādiem materiāliem. Apskatīsim visbiežāk izmantotos materiālus, lai Jūs varētu noteikt, kurš no tiem būtu vispiemērotākais Jūsu budžetam un vietai.

Metāla nojumes: izturība, dizaina iespējas, apkope

Tas ir ļoti izturīgs materiāls, un divi populārākie izmantotie metāli ir alumīnijs un tērauds. Alumīnijs ir izdevīgs materiāls, jo tas ir viegls, pieejams un to var krāsot. Tas ir lieliski piemērots māju īpašniekiem, kuri ir ieinteresēti īstenot DIY nojumju projektus.

Alumīnija lapenes komplektos bieži vien ir iekļauts audekla jumtiņš. Tērauds ir smagāks metāls, ko parasti izmanto publiskās vietās, piemēram, parkā. Tas ir dārgāks nekā alumīnijs, tomēr tas ir ļoti izturīgs un ilgi kalpo.

Koka nojumes: dabiskais izskats, uzturēšanas prasības

Lielākais koka nojumes ieguvums ir tās satriecošais, elegantais izskats. Tās ir pietiekami stipras, lai izturētu intensīvus laikapstākļus. Lai gan dabīgie materiāli prasa vairāk uzturēšanas un ir regulāri jākrāso un jālako, tomēr pat pēc 10 gadiem izskatīties satriecoši.

Plastikāta un polikarbonāta nojumes: gaismas caurlaidība, svars, izmaksas

Polikarbonāta nojumes ir veidotas no tērauda rāmja un polikarbonāta paneļiem jumtam un, iespējams, sāniem. Polikarbonāts ir izturīgs un viegls materiāls, kam ir vairākas priekšrocības, tāpēc tā ir populāra izvēle lapenes būvniecībā.

Lapenes karkass ir izgatavots no izturīga tērauda, kas nodrošina lielisku atbalstu un stabilitāti. Polikarbonāts nodrošina aizsardzību pret UV starojumu, novēršot kaitīgo saules staru iedarbību un vienlaikus ļaujot caur to iekļūt dabiskajai gaismai. Atkarībā no konstrukcijas jumta paneļi var būt dažādās krāsās, piemēram, caurspīdīgi, tonēti vai matēti. Dažām polikarbonāta nojumēm var būt papildu sānu paneļi. Šos paneļus var piestiprināt vai noņemt, vajadzības gadījumā nodrošinot papildu aizsardzību pret vēju vai lietu.

Nojumes izvēles kritēriji

Mērķis: Kādam mērķim tiek iegādāta nojume?

Nojume ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ārā vasarā un pat ziemā. Tā nodrošina ēnu saulainās dienās un patvērumu apmākušās dienās. Tāpēc varat iegādāties dārza nojumi, ja plānojat savā dārzā rīkot pasākumus vai vienkārši vēlaties ierīkot atpūtas stūri sev.

Ja nākotnē plānojat pārdot savu īpašumu, apsveriet iespēju ieguldīt līdzekļus labā nojumē. Tās ir unikālas, un nav atrodamas visos dārzos vai pagalmos. Tāpēc, ja Jums ir šāda dārza nojume, Jūsu īpašums kļūst pievilcīgāks.

Izmēri un forma: Kā atlasīt atbilstoši pieejamajai vietai un vajadzībām?

Pirms uzstādāt nojumi, apsveriet sava dārza lielumu. Tas ļaus noteikt nepieciešamo izmēru. Jūs nevēlaties uzstādīt milzīgu lapeni, kas padarīs pagalmu šauru, un, iespējams, nevarēsiet viegli piekļūt citām teritorijas daļām.

Lai izdarītu pareizo izvēli, ievietojiet dažus mietiņus vēlamās atvērtās konstrukcijas izmēra un formas vietā, kur vēlaties to uzstādīt. Tā Jūs vizuāli redzēsiet, kur tiks uzstādītas lapenes sienas vai stabi.

Kad esat to izdarījuši, novietojiet galdu vai dažus krēslus atzīmētajā telpā, lai pārliecinātos, vai izmērs ļaus ērti izvietot mēbeles. Pārliecinieties arī, vai ir pietiekami daudz vietas, lai varētu staigāt apkārt.

Klimatiskie apstākļi un nojumes izturība

Ņemiet vērā klimatu un laikapstākļus. Ja esat nolēmis turēt nojumi visu gadu, esiet gatavs regulāriem apkopes darbiem. Tie var ietvert tīrīšanu, aizsargpārklājuma uzklāšanu vai bojājumu novēršanu. Piemēram, ziemas laikā var būt nepieciešams uzklāt speciālu pārklājumu vai notīrīt jumtu pēc spēcīgas snigšanas.

Nojumes novietojums āra teritorijā arī var ietekmēt tās ilgmūžību. Ja iespējams, novietojiet to vietā, kas ir pasargāta no vēja un spēcīgas saules iedarbības, jo laika gaitā tie var radīt bojājumus. Izvairieties novietot lapeni zem kokiem, kur var draudēt krītoši zari vai lapas.

Budžets un izmaksu efektivitāte

Būvservis.lv piedāvā dažādu formu, dizainu un stilu dārza nojumes. Neatkarīgi no Jūsu budžeta vai gaumes, mūsu veikalā atradīsiet lapenes ar tērauda karkasu, saliekamas plastikāta vai svinību teltis, kas piedāvā perfektu aizsardzību pret sauli. Iegādājieties tādu variantu, kas nepārsniedz budžetu.

Uzstādīšana un uzturēšana

Uzstādīt nojumi ir viegi, ja sekojat līdzi instrukcijai, taču nedariet to viens, jo detaļas var būt smagas un variet satraumēties. Ne vienmēr ir nepieciešami speciāli instrumenti, taču pirms iegādes pārliecinieties, ka Jums ir viss nepieciešamais.

Neatkarīgi no kāda materiāla ir izgatavota lapene, tā regulāri jātīra arī no iekšpuses. Tāpat kā, piemēram, mājas vai pagrabs, arī lapene ir jāpārbauda divas reizes gadā, lai konstatētu plaisu un citu bojājumu pazīmes, un tās jānovērš nekavējoties. Tāpat nojume jāpārbauda pēc spēcīgām lietusgāzēm, vētrām vai spēcīgas snigšanas. Ja ir izveidojusies pelējuma sēnīte, jāveic pelējuma likvidēšana un jānodrošina pareiza ventilācija.

Lapene piešķir dārzam skaistumu un var kļūt par perfektu vietu, kur atpūsties vai svinēt svētkus, tomēr, ja vien neveicat dažus pasākumus tās uzturēšanai, tā var būt pakļauta bojājumiem. Lielākā daļa nojumju ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, taču Jūsu iesaiste garantēs ilgāku kalpošanas laiku.

Dārza Nojumes - Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

1. Vai man patiešām ir nepieciešams iegādāties dārza nojumi?

Ja Jūsu māja nav pietiekami liela, lai uzņemtu lielu skaitu cilvēku un nevēlaties īrēt nojumi, tad varbūt ir īstais laiks, lai iegādātos savu dārza nojumi, kas kalpos ilgtermiņā un Jums vairs nebūs jāuztraucās, ka nevarat vasaras sezonā uzņemt ciemiņus.

2. Kur nevajadzētu novietot nojumi?

Rupjas virsmas, piemēram, grants, dubļi vai māls, ir nepiemērotas vietas. Tomēr, nodrošinot, ka zeme nav pārāk mīksta vai mitra, un izmantojot pareizos rāmja nostiprināšanas piederumus, jūs varēsiet nojumi novietot arī uz šīm virsmām.

Nenovietojiet lapeni pārāk tuvu atklātai liesmai un izvairieties no īpaši slapjām virsmām, kas laika gaitā var radīt bojājumus. Uzmanieties bloķēt ieejas un izejas, kā arī nenovietojiet nojumi pārāk tuvu ūdenstilpnēm. Pārliecinieties, ka virs nojumes ir pietiekami daudz brīvas vietas, jo, uzceļot nojumi, zari var saplēst audumu.

Būvserviss.lv veikalā ir pieejams plašs dažādu izmēru un stilu dārza nojumju klāsts, kas ir ideāli piemērotas jebkuram dārzam vai mājas pagalmam. Mēs piedāvājam arī plašu piederumu klāstu, lai Jūsu nojume būtu skaista visu gadu, tostarp apgaismojumu, dārza mēbeles un augus.

Ja Jums ir kādi jautājumi par labākās lapenes izvēli Jūsu dārzam, vienkārši sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim veikt izvēli!