Sienas paneļi

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces
 

Bauroc Sienu panelis 150 (150x1200-6000)

€55.66/m2
  • 150mm
  • 200mm
  • 250mm
  • 300mm
  • 375mm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Artūrs:

Blakus kategorijas

Sienas paneļi no gāzbetona

Bauroc ir zīmols, kas piedāvā daudzveidīgus būvniecības materiālus, kas izceļas ar augstu kvalitāti. Viens no šādiem materiāliem ir sienu paneļi, kurus atradīsiet arī mūsu, Buvserviss.lv, internetveikalā!

Kāda veida ēkām Bauroc sienas paneļi ir piemēroti?

Sienu paneļus galvenokārt izmanto ražošanas un loģistikas ēkām, lai uzmūrētu ugunsizturīgas nenesošās sienas. To uguns noturības klase ir EI. Taču attiecīgos paneļus var izmantot arī cita veida nepakurināmu un apkurinām ēku iekšsienu un ārsienu celtniecībai.

Kā norisinās sienas paneļu uzstādīšana?

Bauroc sienu paneļus uzstāda horizontālā virzienā, savstarpēji savienojot paneļus ar speciālu bloku līmi, kuru uzklāj uz horizontālajām paneļu virsmām. Paneļus stiprina pie ēku nesošajām konstrukcijām – vai nu tērauda, vai betona kolonnām. Lai īstenotu Bauroc sienas paneļu uzstādīšanu, ir nepieciešama specializēta ierīce to satveršanai. Attiecīgo ierīci var nomāt no paša zīmola, apmeklējot viņu mājaslapu.

Kādas ir būtiskākās sienas paneļu priekšrocības?

Pirmkārt, sienas paneļi ir triecienizturīgi, pateicoties tajos esošajam stiegrojumam. Otrkārt, tiem ir augsta ugunsdrošības klase. Treškārt, tie izceļas ar labām skaņas un siltumizolācijas īpašībām. Ceturtkārt, sienas paneļiem ir taisna virsma un precīza ģeometrija. Pieckārt, Bauroc sienas paneļu montāža aizņem maz laika. Sestkārt, sienu paneļi cenas ziņā ir izdevīgs risinājums, turklāt tiem nevajag papildu apdari.

No kāda materiāla izgatavo Bauroc sienas paneļus?

Lai gan tirgū pieejami arī betona sienu paneļi, Bauroc produkcija šajā aspektā ir nedaudz atšķirīga. Proti, šī zīmola sienas paneļi tiek ražoti, izmantojot autoklavētu gāzbetonu, un tiem ir stiegrojums, kas paneļus padara īpaši izturīgus. 

Mēs, Buvserviss.lv komanda, saviem klientiem nodrošinām plašu preču pieejamību un ļoti operatīvu piegādi, kas aizņem vien 1-2 dienas pēc tam, kad noformēts pasūtījums, bet Rīgas ietvaros piegāde reizēm iespējama jau tuvāko 3 stundu laikā. Savukārt, ja nezināt, kādus sienas paneļus vai cita veida būvmateriālu