Isover KV-041 beramā minerālvate, 16kg

EAN: 6416923086634
€15.75/gab €19.45
Pirkšanas kalkulators rēķina patēriņu: Kalkulators rēķina pēc vidēja patēriņa 24 kg/m3
Kopā:
15.75

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Isover
Svars 16 kg
Iepakojumā 0.67 m3
Paletē 33 gab
Siltumvadītspēja λd (w/mk) 0.041w/mk
Ugunsdrošibas klase A1
ISOVER beramā vate ir efektīvs un ekonomisks siltumizolācijas materiāls bēniņu, starpstāvu pārsegumu un citu horizontālo konstrukciju nosiltināšanai. ISOVER KV 041 ir neorganiska, ķīmiski neitrāla, un tajā nav korodējošu vielu. Beramā vate ir izturīga pret puvi, bez smaržas un tajā neieviesīsies kaitēkļi. Tā ir nedegoša.
 
Pielietojums:
Vati galvenokārt izmanto bēniņu siltumizolācijai. Tā ir piemērota horizontālajām konstrukcijām. ISOVER beramo vati visātrāk un efektīvāk iestrādā, izmantojot kompresora tipa pūšamo tehniku. Pūšanas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu izolācijas materiāla iestrādi, aizpilda visus dobumus, līkumus, kabatas un šaurās vietas, novēršot aukstuma tiltu rašanos.
 
Iestrāde:
Beramā vate nodrošina optimālus rādītājus, ja tiek aizpildīta visa izolējamā telpa. Materiālam pirms iestrādes jābūt sausam. Bēniņos ISOVER beramo vati var klāt gan tieši uz pārseguma, gan uz esošās siltumizolācijas (zāģu skaidām u.tml.). Siltumvadītspēja 0,041 W/mK tiek sasniegta pie blīvuma 23 kg/m3. Precīzu vates kārtas biezumu konkrētajai konstrukcijai aprēķina siltumenerģētiķis. Tā kā optimālā siltumvadītspēja atvērtās horizontālās plaknēs tiek sasniegta ar nelielu vates blīvumu, rukuma dēļ vate ir jāiepūš 5% virs plānotā nominālā biezuma. Lai pēc materiāla ieklāšanas izolāciju nesaspiestu, staigāšanai jāizbūvē laipas.

 

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā