Antikondensāta jumtu plēves

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Antikondensāta plēves efektīvai būvkonstrukciju aizsardzībai

Antikondensāta jumtu plēves internetveikalā Buvserviss.lv ir īpaši atlasītas, lai mūsu klientiem būtu pieejama tikai kvalitatīva produkcija. Izvēlieties jūsu vajadzībām piemērotāko plēvi, veiciet pasūtījumu, un saņemiet to jau 1-2 dienu laikā!

Kādam mērķim antikondensāta plēves ir paredzētas?

Kā jau iespējams noprast pēc tās nosaukuma, antikondensāta plēve pasargā ēku būvkonstrukcijas no kondensāta, kā arī mitruma, kuru rada nokrišņi – sniegs un lietus. Īpaši svarīgi antikondensāta plēves izmantot zem metāla jumtiem, jo tajos parasti veidojas ievērojams kondensāta apjoms. Būtiska ir pareiza plēves ieklāšana, jo tikai tādējādi iespējams panākt efektīvu aizsardzību.

Antikondensāta plēves ieklāšana

Ieklājot antikondensāta plēvi, svarīgi ņemt vērā vairākus būtisku aspektus, kā:

  • Plēve jāuzklāj ar absorbējošo slāni uz leju;
  • Klājot plēvi, jāveido 15 līdz 20 cm pārlaidumi;
  • Gan zem, gan virs uzklātās pēves jābūt vismaz 5 cm gaisa škirkārtai. Kā arī plēve nedrīkst būt cieši klāt jumta siltinājumam – minerālvatei. Tādējādi var tikt aizkavēta ventilācija un tikt veicināta pūšana.
  • UV izturības līmenis jeb laiks, cik ilgi tā var tikt pakļauta saules stariem, pirms jumta seguma uzklāšanas. Tas var svārstīties no dažiem mēnešiem līdz pat gadam, atkarībā no plēves specifikācijas.

Izvēlēties pareizo antikondensāta plēves modeli jums palīdzēs katras preces apraksts. Bet, ja vēlaties būt par 100% drošs, ka veicat pareizo izvēli, aicinām sazināties ar mūsu zinošajiem speciālistiem, kuri neatteiks profesionālus padomus!