Isover RKL-31 pretvēja izolācijas vate loksnēs 30x1200x1800mm, 2.16m2

Pieejams uzreiz 58gab
€14.82/gab
€6.86/m2
Kopā:
14.82

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

  • Saņemšana veikalā
    Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 2 stundu laikā
  • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
    Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 26. jūl. līdz 29. jūl.
  • Piegāde ar manipulatoru
    Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 26. jūl. līdz 29. jūl.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Isover
Biezums 30 mm
Platums 1200 mm
Garums 1800 mm
Paletē 10 pakas gab
Ugunsdrošibas klase A2
Siltumvadītspēja λd (w/mk) 0,031 W/m*K
Svars iepakojumā 29,58 kg kg
Lokšņu skaits pakā 7 gb
EAN 6416923267507
ISOVER RKL-31 ir stingra minerālvates plāksne ar stikla šķiedras pārklājumu vienā pusē un īpašu vēja barjeras izolācijas apšuvumu otrā pusē. RKL-31 plāksnes ir gaisu caurlaidīgas, ugunsdrošas, ķīmiski neitrālas, tīras no pesticīdiem un alergēniem, izturīgas, drošas pret puvi un trūdēšanu, un tajās nevairojas kaitēkļi. RKL-31ir saņēmusi visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1. Klase M1 nozīmē augstāko celtniecības materiālu klasi, tā ir labākā no trīs materiālu klasēm šajā klasifikācijā, tā ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.
 
Pielietojums
ISOVER RKL-31 paredzēts lietot kā siltumizolācijas un pretvēja izolācijas materiālu būvju ārsienās, bēniņos, mansardu konstrukcijās un ventilējamās pagrīdēs. Izstrādājums ir piemērots kā daudzstāvu apbūves konstrukcijās tā arī mazstāvu ēkās.
Plāksne ir piemērota visu klasificēto ugunsnoturības pakāpju būvēm (U1, U2, U3).
 
Uzstādīšana
ISOVER RKL-31 stiprina pie pamatkonstrukcijām izmantojot ISOVER RKL vai ISOVER RKL TERMOFIX distancerus un mūra saites stieņus ar paplāksni, vai izolācijas stiprinājuma dībēļus. Visu stiprinājumu veidu patēriņš ir apmēram 4-6 gab/m2. Precīzu stiprinājumu skaitu jānosaka ņemot vērā katra projekta specifiku.
ISOVER RKL-31 lokšņu salaidumu vietu blīvēšana ar lentu nav paredzēta. Ja salaidumu vietas paredzēts blīvēt, tad to ieteicams darīt ar neitrālu būvniecības mastiku, piemēram, ISOVER Vario® DoubleFit. Izolācija jāuzstāda sausos apstākļos, un uzstādīšanā jāievēro norādījumi būves projektā.
 
ISOVER RKL distanceri paredzēti plākšņu stiprināšanai ar biezumu 30mm un 50mm.
ISOVER RKL TERMOFIX distancerus izmanto 75mm un 100mm biezu plākšņu stiprināšanai.
 
Uzglabāšanas nosacījumi
Izmantojot ISOVER materiālus ir jāievēro ražotāja sniegtie norādījumi par pareizu materiālu uzglabāšanu un iestrādi. Izpakotā veidā izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un saules. Izstrādājumu pēc izsaiņošanas iespējams griezt ar nazi vai elektroinstrumentiem, ievērojot darba drošības noteikumu.
Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā