Izdruka: 28.03.2023. 22:02 no https://www.buvserviss.lv

SIA "RĪGAS BŪVSERVISS"
PVN Reģ.Nr. LV 40003610025
Juridiskā adrese: Pīkola ielā 24, Rīga, LV-1006
Swedbank, HABALV22, Konts NR. LV36HABA0551003588272

Iespējamie krāsu toņi tērauda loksnēm

Pārklājumam ir nozīme. Pārklājuma kvalitāte nosaka produkta nodilumizturību un ilgmūžību. Ruukki pārklājums ir izcils papildinājums mūsu zināšanām un tērauda jumtu ilgtermiņa mantojumam. Izvēloties Ruukki produktus, jūs zināt, ka pārklājums neizbālēs un neizdils pat pēc vairākām desmitgadēm, kā arī netiks viegli saskrāpēts montāžas laikā.

Pārklājumi: Tērauda produkcijas ražošanā kā pamatmateriāls tiek izmantotas tērauda markas, kam svarīga ir to mehāniskā stiprība, spēja nodrošināt perfektu ģeometrisko pēcapstrādi un vienkārša pārvietošana transportēšanas un montāžas laikā. Produktu izcilās lietošanas īpašību patiesais noslēpums ir to virsmas apstrāde - krāsas pārklājums, kas uzklāts nobeiguma kārtā. Patiesībā tieši pārklājums ir tas, kas pārliecinoši garantē, ka produkti saglabās savu estētisko izskatu un gadu desmitiem būs izturīgi pret agresīviem klimatiskajiem apstākļiem. Pēc neskaitāmiem darba gadiem, ko mūsu speciālisti un inženieri pavadījuši pētnieciskajās laboratorijās, esam vairāk nekā lepni iepazīstināt jūs ar sekojošu pārklājumu izlasi.

Pural™. Pural ir uz poliuretāna bāzes veidots pārklājums, kas dara brīnumus uz jumtiem. Pural piemīt augsta noturība pret UV starojumu, koroziju un skrāpējumiem. Ja jūs meklējat labāko aizsardzību savai mājai, ieteicams izvēlēties produktus ar Pural pārklājumu, jo tas ir labākais, ko tērauda jumti spēj piedāvāt. Pural pārklājuma produktu cenu kompensē zemās ekspluatācijas izmaksas, jo šiem jumta segumiem piemīt nepārspēta ilgmūžība un tie ir viegli kopjami. Ar Pural pārklātajiem produktiem ir 25 gadu estētiskā un 50 gadu tehniskā garantija.
Pural matt™. Pural matt it matēts un īpaši strukturēts Pural pārklājuma veids. Tas piedāvā izcilu ilgmūžību savienojumā ar cienīgu un stilīgu matētu izskatu gan jaunu, gan renovētu ēku jumtiem. Produkti, kas pārklāti ar Pural matt, harmoniski saskan gan ar pilsētas, gan lauku vidi. Ar Pural matt pārklātajiem produktiem ir 25 gadu estētiskā un 50 gadu tehniskā garantija.
Purex ™. Purex ir nedaudz strukturēts pārklājums ar eleganti matētu virsmu. Tas veidots, lai harmonētu ar modernajām tendencēm jumta segumu virsmas apdarē. Ar Purex pārklātie produkti ir pareizā izvēle, ja vēlaties saņemt materiālu, kur vienkopus apvienots moderns dizains, izturība un izdevīga cena. Ar Purex pārklātajiem produktiem tiek ir 15 gadu estētiskā un 40 gadu tehniskā garantija.
Poliesteris. Poliesteris ir tirgū esošo jumta segumu standarta pārklājums. Tas ir noturīgs pret laika apstākļu iedarbību standarta ekspluatācijas apstākļos. Ar Poliesteri pārklātie produkti ir optimāla izvēle, ja meklējat atbilstošu jumta seguma risinājumu par pieņemamu cenu. Ar Poliesteri pārklātajiem produktiem ir 10 gadu estētiskā un 30 gadu tehniskā garantija.

Pieejamie toņi norādīti kolonnās ar cipariem.

Rasējumā norādīt krāsas kodu un kvalitātes klasi.