Ceresit CT 17 Profi Tiefgrunt Dziļi iesūcoša grunts 5L

Pieejams uzreiz 71gab
€9.64/gab
€1.93/l

Ceresit CT 17 Profi Tiefgrunt Dziļi iesūcoša grunts 10L

Pieejams uzreiz 93gab
€17.72/gab
€1.77/l

Ceresit CT 17 Profi Tiefgrunt Dziļi iesūcoša grunts 20L

Pieejams uzreiz 61gab
€30.10/gab
€1.51/l
Pirkšanas kalkulators rēķina patēriņu: pēc vidēja patēriņa 0.3 l/m2
Kopā:
9.64

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15. jūl.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ceresit
Patēriņš 1 kārt. (m2/l) 3.3
Krāsa Balta
EAN 5900089617067

Preparāts Ceresit CT 17 domāts pamatņu gruntēšanai gan ēku ārdarbos, gan arī iekšdarbos pirms keramikas plāksnīšu stiprināšanas, grīdu uzliešanas, špaktelēšanas, krāsošanas vai termoizolācijas plāksnīšu stiprināšanas. Ar CT 17 nogruntētām pamatnēm (visa veida apmetumi, betons, monolītās grīdas) piemīt mazāka uzsūkšanas spēja, tas novērš pārlieku ātru līmējošo javu, grīdu, špakteļtepes vai krāsas izžūšanu. Preparāts iesūcas pamatnē un sasaista to, taču nepalielina izturības parametrus visā pamatnes šķērsgriezumā. CT 17 īpaši ieteicams lietot uz ģipša, bezūdens ģipša un gāzbetona pamatnēm. Tas ir piemērots skaidu plākšņu un neimpregnētu ģipša–kartona plātņu gruntēšanai. Preparāts veicina pamatņu nokrāsošanos dzeltenā krāsā. Savukārt pamatņu gruntēšanai zem plānkārtas apmetuma jālieto gruntskrāsa Ceresit CT 15 vai CT 16.


Aptuvenais izlietojums:

 • no 0,1 līdz 0,5 l/m² atkarībā no pamatnes līdzenuma un tās samirkšanas spējas

Īpašības:

 • Stiprina virsmu
 • Pielietojumam uz ļoti absorbējošām pamatnēm
 • Samazina absorbcijas spēju
 • Uzlabo turpmāko slāņu uzklāšanu
 • Ļoti zems emisiju līmenis (EC 1)

Pamatnes sagatavošana:

Pamatnēm, kuras paredzēts gruntēt ar CT 17, ir jābūt sausām, nesošām un brīvām no antiadhezīvām vielām, tādām kā tauki, bitums, putekļi. Netīrumi un vājas noturības slāņi jānoņem pilnībā. Tas pats attiecas uz esošām eļļas krāsām, kuras jānokasa un jānomazgā ar ūdeni. Ģipša un bezūdens ģipša pamatnes un izturīgi krāsas slāņi jānoslīpē ar rupjgraudainu smilšpapīru, pēc tam jānotīra ar suku un rūpīgi jāattīra no putekļiem. Pamatnes, uz kurām paredzēta gruntskrāsas Ceresit CT 16 ZIEMA lietošana, nedrīkst būt klātas ar sarmu, ledu vai sniegu.

Darba veikšana:

Iesaiņojuma saturs pāris reizes jāsakrata. Uz pamatnes preparāts jāuznes ar otu. CT 17 žūst aptuveni 2 stundas. Gruntējot ļoti uzsūcošas un vājas pamatnes, preparātu iespējams atšķaidīt ar tīru ūdeni proporcijā 1: 1. Kārtējos CT 17 slāņus var uzklāt bez atšķaidīšanas ar metodi “slapjais uz slapjā“. Ja pamatnes pirms krāsošanas tiek gruntētas, grunti Ceresit CT 17 Profi var atšķaidīt ar ūdeni attiecībā 1:1. Var klāt atšķaidītu (1:1 ar ūdeni) vai neatšķaidītu grunti atkarībā no pamatnes veida un absorbcijas spējas. Gruntējot pamatni zem grīdas seguma slāņiem, uz pamatnes jāuzlej Ceresit CT 17 Profi un vienmērīgi ar otu jāizkliedē tā, lai neveidotos grunts peļķes. Ja pēc līdzekļa nožūšanas pamatne joprojām ir absorbējoša, gruntēšana jāatkārto. Darbarīki un svaigi nosmērējumi jāmazgā ar ūdeni.

Piezīmes:

Darbus nepieciešams veikt sausos laika apstākļos, kad gaisa un pamatnes temperatūra ir no +5° līdz +25°C un 80% gaisa mitruma. Visi dati un informācija uzrādīti pie temperatūras +20°C un relatīvā gaisa mitruma 60%. Pie citiem nosacījumiem materiāla parametri var būt atšķirīgi. Gadījumā, ja ir notikusi materiāla saskare ar acīm, tad tās ir jāskalo lielā ūdens daudzumā un pēc tam jāmeklē ārsta palīdzība.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā