Skursteņi

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces
Piegādātāja noliktavā

Skurstenis Isokern EM20 (40x40x25cm) Schiedel

€24.90/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Artūrs:

Blakus kategorijas

Skursteņi un materiāli to izbūvei

Kvalitatīva dūmvada sistēma ir ļoti būtiska ikvienā ēkā, kas tiek apkurināta. Visu, kas nepieciešams skursteņu izbūvēšanai, meklējiet Buvserviss.lv internetveikala klāstā!

Dažādām ēkām, vajadzībām un vēlmēm – dažādi skursteņi

Dūmvadu sistēmas pēc to uzbūves veida un izmantotajiem materiāliem mēdz ievērojami atšķirties. Viens no risinājumiem ir metāla skursteņi, kas izceļas ar nelielu svaru, iespēju izbūvēt dūmvadu sistēmu ar locītām formām un salīdzinoši vienkāršu montāžu. Lielā karstumā gan tie var deformēties, savukārt zemākas kvalitātes skurstenis no metāla var būt ar nepietiekamu aizsargkārtu.

Kvalitatīvi mūrētie skursteņi izceļas ar skaistu ārieni, kā arī tie kalpos daudzu gadu garumā. Jārēķinās, ka šāds skurstenis aizņem daudz vietas un ir smags, bet tā izbūvei vajag visai daudz laika. Skursteņu čaulas tiek izmantotas gaisa slāpējošām kurināmām ierīcēm vai tad, ja vecais mūra skurstenis nav labā stāvoklī. Skursteņa čaula šādā gadījumā var tikt uzstādīta vecajā skurstenī – protams, ja to atļauj tā stāvoklis.

Buvserviss.lv internetveikalā jūs varat iegādāties Rondo Plus keramisko dūmvada sistēmu, kas sastāv no keramzīta bloka, keramikas caurules un minerālās vates. To var lietot apkurei gan ar cieto un šķidro, gan gāzes kurināmo, un tas izceļas ar virkni priekšrocību – vienkāršu un operatīvu montāžu, noturību pret kondensātu, izturību pret koroziju, iespēju būvēt gar ēkas fasādi, 60 minūšu ugunsnoturību, dažādiem izmēriem, u. c. Savukārt Isokern bloks NEM20 ir izturīgs, vienkārši un ātri montējams moduļu dūmvads, kas paredzēts cietā kurināmā krāsnīm.

Svarīgs nosacījums – izvēlēties piemērotu dūmvada sistēmu

Ir ļoti būtiski, lai skursteņi būtu piemēroti konkrētajai ēkai un tajā esošajai krāsnij vai citai apkures sistēmai. Tāpēc pirms tam rūpīgi iepazīstieties ar dūmvadu sistēmas specifikāciju. Uzmanība jāpievērš arī citām niansēm; piemēram, ja tiek izmantots skursteņa jumtiņš, ir svarīgi to uzstādīt pareizi. Ja jums radušies kādi jautājumi, noteikti sazinieties ar mums – Buvserviss.lv pieredzējusī komanda noteikti spēs ieteikt pareizo risinājumu.

Kvalitatīvi skursteņi ar ātru piegādi 1-2 dienu laikā – tāds ir Buvserviss.lv piedāvājums. Izmantojiet šo iespēju arī jūs!