Krāsas metālam

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Krāsas metālam – papildu aizsardzībai 

Krāsa metālam pilda vairākas funkcijas. Tā tiek izmantota gan estētiskos nolūkos, lai iegūtu nepieciešamo toni, gan arī tāpēc, lai pasargātu materiālu no vides kaitīgās ietekmes – korozijas un oksidēšanās procesiem. Tāpat arī, lai aizsargātu pret skrāpējumiem un triecieniem, kas ievērojami samazina metāla izstrādājumu kalpošanas laiku un kvalitāti. 

Var iegādāties arī tādas krāsas metālam, kas ir tik universālas, ka pirms to uzklāšanas virsmu nav nepieciešams apstrādāt ar speciālo gruntēšanas līdzekli vai gruntskrāsu. Tāda ir krāsa metāla virsmām, kas pasargā no korozijas, veidojot īpaši necaurlaidīgu hidroizolācijas slāni. Ar šo krāsu var apstrādāt nerūsējošā tērauda konstrukcijas, metāla stabus, žogus, notekcaurules un vēl dažādus citus objektus. 

Tāpat krāsa metāla kontrukcijām var kalpot kā identifikators vai marķējums, lai tādā veidā būtu iespējams atšķirt, piemēram, to dažādās daļas. Lai iegūtu vēlamo toni, krāsu ir iespējams notonēt. 

Krāsas metālam iegādājies arī mūsu internetveikalā. Spīdīga vai pusmatēta – sortimentā ir pieejami abi divi varianti – noturīgam rezultātam!