Horizontālā Iestrāde Ar Iekārtu - Cenā Iekļauts Materiāls Ar Iestrādi, Knauf Supafil Loft Pro

 

Uzzini vairāk +371 26161537

Minimālais iestrādes apjoms ir 30m3

Vairāk informācijas
€52.04/m3

Horizontālā Iestrāde Ar Iekārtu - Cenā Iekļauts Materiāls Ar Iestrādi, Isover InsulSafe

 

Uzzini vairāk +371 26161537

Minimālais iestrādes apjoms ir 30m3

Vairāk informācijas
€51.25/m3

Horizontālā Iestrāde Ar Iekārtu - Cenā Iekļauts Materiāls Ar Iestrādi, Isover KV-041

 

Uzzini vairāk +371 26161537

Minimālais iestrādes apjoms ir 30m3

Vairāk informācijas
€33.85/m3
Kopā:
52.04

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Siltumvadītspēja λd (w/mk) 0.037
Ugunsdrošibas klase A1
Ja jūs meklējat veidu, kā uzlabot jūsu ēkas izolāciju un samazināt enerģijas izmaksas, beramās vates iestrāde ir izcils risinājums. Mēs piedāvājam profesionālu un uzticamu pakalpojumu, lai nodrošinātu jūsu ēkas ilgtermiņa siltuma un skaņas izolāciju. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un sāktu uzlabot jūsu ēkas enerģijas efektivitāti un komfortu.
 

Ieguvumi:

Siltuma efektivitāte: Beramā vate ir pazīstama ar izcilu siltuma noturību. Iestrādājot to jūsu ēkas sienās, griestos un grīdās, jūs ievērojami samazināsiet apkures un dzesēšanas izmaksas.
Skaņas izolācija: Šis izolācijas materiāls ne tikai palīdz saglabāt siltumu, bet arī samazina trokšņa iekļūšanu un izkļūšanu no ēkas. Tas nodrošina mierīgu un klusu vidi jūsu iekštelpās.
Ietaupījumi: Ar beramās vates iestrādi jūs varat sasniegt ilgtermiņa ietaupījumus, samazinot enerģijas patēriņu un uzlabojot ēkas enerģijas efektivitāti.
Profesionāla iestrāde: Mūsu speciālisti nodrošina augstas kvalitātes beramās vates iestrādi, garantējot, ka tas ir iestrādāts vienmērīgi un efektīvi.
 

Pielietojums:

Beramās vates iestrāde ir piemērota visām veida ēkām, ieskaitot dzīvojamos mājokļus, komerciālās ēkas, rūpnieciskās ēkas un citus ēku veidus. Tas ir ideāls risinājums gan jauno ēku būvniecībai, gan esošu ēku renovācijai.