Mapei Plan R 35 Plus Smalkas frakcijas java iekštelpu grīdu un sienu izlīdzināšanai no 0 - 50 mm, 5 kg

Piegādātāja noliktavā 18gab
EAN: 7070211195126
Vairāk informācijas
€15.00/gab
€3.00/kg
Kopā:
15.00

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Mapei
Svars 5.00 kg
PIELIETOJUMS:
Grīdu, sienu, kāpņu un stūru remontam un izlīdzināšanai, kad nepieciešams ātri veikt klājuma izveidi, kā arī iegūt gludu virsmu. Plan R35 Plus ir ātri cietējošs, cementa bāzes smalkas frakcijas java iekštelpu grīdu un sienu izlīdzināšanai, ar kārtas biezumu no 0 - 50 mm.


PRODUKTA APRAKSTS:
Plan R35 Plus sastāvā ir cements, smalkas frakcijas pildvielas un sintētiskās piedevas.
Plan R35 Plus ir tiksotropiska pastveida java, ko viegli uzklāt, tai piemīt laba adhēzija, kā arī tās žūšanas laiks ir tik īss, ka izveidotā virsma gatava krāsošanai, grīdas seguma izveidei vai keramisko flīžu klājuma izveidei jau pēc 3 līdz 4 stundām.
Plan R35 Plus cietēšanas procesā neveidojas rukums un plaisas, kā arī izveidotais slānis īsā laikā sasniedz augstu lieces un spiedes stiprību. Virsmai piemīt arī augsta berzes noturība.
Ar Plan R35 izveidotā virsma ir ļoti gluda, tādēļ īpaši piemērota pamatnes sagatavošanai pirms visu veidu mīksto grīdas segumu ieklāšanas.
Pievienojot polimēru piedevu Latex Plus, iespējams uzlabot Plan R35 Plus saķeri ar metāla virsmām, veciem gumijas grīdas segumiem, PVC, kokskaidu plātnēm, parketu, koku, linoleju un līdzīgām virsmām.
Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā