Ceresit ZKP Universāla Cementa/Kaļķa apmetuma java 25kg

Pieejams uzreiz 982gab
€7.11/gab
€0.28/kg
Kopā:
7.11

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15. jūl.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ceresit
Svars 25 kg
Paletē 42 gab
EAN 4743152000639

Apmetuma java ir paredzēta gāzbetona, silikāta un keramikas bloku, ķieģeļu sienu un betona apmešanai. Javu var lietot 5 līdz 20 mm biezā slānī. Pateicoties javas sastāvam, tā ir ļoti labi apstrādājama,un tai ir laba adhēzija ar pamatni.

Īpašības:

 • iekšdarbiem un āra darbiem
 • aukstumizturīga un mitrumizturīga
 • nelīp pie darbarīkiem
 • vienkārši sagatavojama un lietojama
 • stabila uz vertikalām pamatnēm un žūstot neplaisā
 • uzklājama ar mašīnu
 • patēriņš: pie 1 mm slāņa 1,5 kg/m²
 • iepakojums: 25 kg
 • uzglabāšanas laiks: 12 mēneši

Pielietojums:

Ātri sacietējoša apmetuma java uz cementa un kaļķa bāzes, kas piemērota sienu, griestu, stabu un starpsienu apmešanai iekšdarbos un āra darbos. Ieteicamais slāņa biezums 5 – 20 mm. Spiedienizturība CSIII (3,5 - 7,5 MPa). Atbilst standartam EVS EN 998-1:2016 kā vispārīga lietojuma apmetuma java (GP).

Pamatnes sagatavošana:

Pamatnei jābūt pilnībā sacietējušai, līdzenai, sausai un ar vienmērīgu ūdens absorbciju. Putekļi, drūpoši vai mitruma bojāti pamatnes slāņi jānotīra mehāniski. Porainas virsmas iepriekšēji jāgruntē ar Ceresit CT 17.

Darba veikšana:

Sauso apmetuma javas maisījumu sajauc ar nepieciešamo tīra un vēsa ūdens daudzumu. Mazas ūdens daudzuma variācijas ir pieļaujamas, lai iegūtu maisījumu ar darbam nepieciešamo konsistenci. Pārāk liela ūdens daudzuma pievienošana maisījumam izraisa adhēzijas mazināšanos un pasliktina maisījuma apstrādes īpašības, kā arī var izveidot rukuma plaisas. Javu maisa spainī vai javas vanniņā ar elektrisko mikseri līdz vienmērīgas masas iegūšanai. Maisījumam ļauj 5 minūtes ievilkties un pēc tam to no jauna viegli samaisa. Darba temperatūra no +5° līdz +30°C. Gatavā java jāizlieto 120 minūšu laikā. Ar ķelli uzklāt javu atbilstoša slāņa biezumā (5 – 20 mm) uz sausas pamatnes un izlīdzināt ar speciālu latu vai rīvdēli. Uz pamatnes uzklāts maisījums ir apstrādājams 2 stundas. Sacietēšanas un apstrādes laiks ir atkarīgs no pamatnes ūdens absorbcijas, slāņa biezuma, temperatūras un gaisa mitruma. Sacietējušās apmetuma virsmas nobeiguma apdari var veikt ar plastmasas rīvdēli un līdzināšanas špakteļlāpstiņu. Tam ir jāizvēlas brīdis, kad apmetuma virsma ir jau stabila, taču vēl šķiet mitra (ne slapja). Mīkstu plastmasas rīvdēli iegremdē ūdenī un ar to apstrādā apmetuma virsmu, veicot apļveida vai astotnieka formas kustības. Šādi nogludina visu apmetuma virsmu. Apmestās virsmas “atdzīvināšana” ļauj izlīdzināt arī augstākas vietas un pārvietot uz zemākām vietām. Prasmīgi nogludinātai apmestai virsmai pēc sacietēšanas vairs nav nepieciešama slīpēšana. Ja nepieciešams apmest divos slāņos, pamatne pirms sacietēšanas jāpadara raupja ar zobveida špakteļlāpstiņu. Tikko apmesta virsma jāaizsargā no pārāk ātras izžūšanas un aukstuma. ZKP apmetuma javas virsmu pēc sacietēšanas var papildus apstrādāt ar gludo apmetumu Ceresit CT 34, špaktelem Ceresit IN 45, Ceresit IN 46.

Piezīmes:

Sausajam maisījumam reaģējot ar ūdeni, rodas sārmaina vide, tāpēc jāaizsargā acis un āda un jāizvairās no sausā maisījuma putekļu ieelpošanas. Ja sausais maisījums vai gatavā java iekļūst acīs, tās jāskalo ar lielu daudzumu ūdens un jāgriežas pie ārsta. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Hroma VI saturs – zem 2 ppm izstrādājuma derīguma termiņā.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā