Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 5L

Piegādātāja noliktavā
EAN: 4751007700313
Vairāk informācijas
€6.30/gab
€1.26/l

Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 10L

Piegādātāja noliktavā
EAN: 4751007700320
Vairāk informācijas
€12.30/gab
€1.23/l
Kopā:
6.30

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ekofleks

Ekofleks Bauprimer GL21 - Paredzēta iekšējo putekļainu virsmu sasaistīšanai un piesūcināšanai, pamatņu uzsūkšanas spējas izlīdzināšanai.

  • Bezkrāsas
  • Piemīt laba vielu sasaistīšanas spēja
  • Samazina un izlīdzina virsmas uzsūkšanas spēju
  • Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām
  • Uzlabo mitrumizturību
  • Tvaikcaurlaidīga
  • Ekoloģiski tīra

Pielietošana:

Nostipriboša grunts Ekofleks GL21 ir paredzēta sienu un griestu virsmu gruntēšanai iekštelpās pirms špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, krāsošanas un dažādu veidu tapešu pielīmēšanas.
Tiek pielietota šādiem pamatnes veidiem: cementa un betona sienas un griesti; cementa, ģipša apmetums; ģipškartons. Neizmantot koka un metāla virsmu gruntēšanai.

Lietošanas instrukcija:

Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski.
Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.).
Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli atbilstoši instrukcijai.
Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL21 ir nepieciešams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti.
Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas.
Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.

Lietošanas un glabāšanas nosacījumi:

Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50С līdz +350С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +50С līdz +300С.
Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
 

 

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā