Ceresit CT 16 Gruntskrāsa Sintētisko sveķu dispersija pamatņu gruntēšanai zem plānkārtas apmetumiem 10L

Pieejams uzreiz 77gab
€29.39/gab
€2.94/l
Pirkšanas kalkulators rēķina patēriņu: pēc vidēja patēriņa 0.27 l/m2
Kopā:
29.39

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15. jūl.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ceresit
Patēriņš 1 kārt. (m2/l) 37
Krāsa Balta
EAN 5900089616107

Ceresit CT 16 atvieglo plānkārtas apmetumu un citu apmetumu uzklāšanu iekštelpās un ārpus tām. Ieteicama armēto slāņu gruntēšanai Ceresit Ceretherm ETICS (ārējās siltumizolācijas kompozītās sistēmas) ietvaros un tradicionālo apmetumu gruntēšanai. Krāsu CT 16 var klāt uz skaidu plākšņu, ģipškartona plākšņu, ģipša apmetumu, visu veidu betona un izturīgu krāsas pārklājumu virsmām. Pamatnes gruntēšana ar krāsu CT 16 ievērojami samazina tās absorbcijas spēju, kas novērš pārāk ātru uzklāto produktu izžūšanu. CT 16 iestrādātās, smalkās pildvielas padara gruntētās virsmas raupjas un izturīgas pret skrāpējumiem. Attīstītā virsma palielina apmetumu, špaktelēšanas tepju un krāsu adhēziju. Šim produktam ir spēcīgas pārklāšanas īpašības, un tas padara pamatni viendabīgu, tādējādi novēršot jebkādu traipu veidošanos uz krāsainajiem akrila, minerālajiem un silikona apmetumiem.

Absorbējošo pamatņu un apmetumu nostiprināšanas nolūkā telpās un ārpus tām jālieto Ceresit CT 14 vai CT 17.

Novērtētais patēriņš:

 • No 0,2 līdz 0,35 l/m2 atkarībāno pamatnes līdzenuma un uzsūkšanas spējas

Īpašības:

 • Atvieglo apmetumu uzklāšanu
 • Veicina apmetuma pielipšanu pie pamatnes
 • Ūdensnecaurlaidīga
 • Ļoti labs segums
 • Uzklāj ar rullīti vai otu
 • Gatava pielietošanai

Pamatnes sagatavošana:

Pamatnēm, kuras paredzēts krāsot ar gruntskrāsu Ceresit CT 16 ir jābūt līdzenām, gludām, sausām un brīvām no jebkādām vielām, kas samazina adhēziju, piemēram, smērvielām, bituma, putekļiem un citām. Jebkādus netīrumus vai vājas noturības slāņus jānoņem pilnībā. Esoši līmes vai kaļķu krāsas slāņi ir jānoņem. Virsmas jāmazgā ar augstspiediena ūdens strūklu, pievienojot koncentrātu netīrumu noņemšanai CT 98. Jebkurus apmetuma bojājumus vai izdrupumus jāaizpilda ar špakteļmasu Ceresit CT 29. Absorbējošas pamatnes, piemēram, ģipša apmetumus, skaidu plāksnes, neimpregnētas ģipškartona plāksnes ir jānogruntē ar preparātu Ceresit CT 17 un pēc tam jāatstāj izžūšanai uz apmēram 2 stundām.

Darba veikšana:

Iepakojuma saturu ir nepieciešams samaisīt. Nedrīkst izmantot ne sarūsējošas tvertnes, ne darbarīkus. Krāsu neatšķaidīt! Ir ieteicams uzklāt vienu, vienmērīgu CT 16 kārtu, izmantojot rullīti vai otu. Žūšanas laiks ir apmēram 3 stundas. Darbarīki un svaigi traipi ir jānomazgā ar ūdeni

Piezīmes:

Darbi ir jāveic sausos apstākļos, pie apkārtesošās un pamatnes temperatūras no +5 °C līdz +25 °C un relatīvā gaisa mitruma zem 80 %. Gadījumā, ja materiāls nokļuvis acīs, tās izskalot ar ūdeni un konsultēties ar vispārējās prakses ārstu. Ekspluatācijas īpašības ir dotas atbilstošajā izstrādājuma ekspluatācijas īpašību deklarācijas tekstā.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā