Fibo Starpsienu bloki 88x498x198, 0.87m3

Piegādātāja noliktavā 1pal
€166.15/pal
€191.48/m3
Kopā:
166.15

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?
Sazinies ar Artūrs:

Produkta informācija

Zīmols Fibo
Svars 900 kg
Platums 88 mm
Garums 498 mm
Augstums 198 mm
Paletē 100 gab
Siltumvadītspēja λd (w/mk) 0.30
Ugunsdrošibas klase A1
EAN 4779024422339

FIBO® Latvijas tirgū piedāvā jaunumu - ekonomisku un ātru risinājumu starpsienām. Speciālās formas keramzītbloki ir ideāli piemēroti stabilu, ugunsdrošu un skaņas izolējošu starpsienu izbūvei gan privātmājās, gan daudzstāvu ēkās. Atšķirībā no citiem FIBO® bloku veidiem FIBO® starpsienu blokus nemūrē, bet gan salīmē ar speciālu poliuretāna līmi, savukārt pie grīdas un atbalsta sienas bloki stiprinās tērauda profiliem.

Fibo starpsienu blokus gan pie atbalsta sienas, gan grīdas paredzēts stiprināt jeb ‘‘uzsēdināt’’ uz nolīmeņotiem 2,5 m gariem profiliem, zem kuriem paklāta amortizējošā lenta. Taču ne vienmēr plaknes ir taisnas, tāpēc uz nelīdzenām grīdām profila vietā labāk izmantot mūrjavu, zem kuras paklāta atdalošā josla, piemēram, ruberoīds.
Montāžu sāk ar pilnu bloku, uzliekot to uz profiliem grīdas un atbalsta sienas stūrī. Bloka horizontālās un vertikālās gropes precīzi nofiksējas profila trapeces izliekumā, tāpēc līmes lietošana nav nepieciešama.

Tālāk uz horizontālā profila tiek sakārtota visa pirmā bloku rinda. Blokus sienā ir jāiemontē pamīšus - divu rindu vertikālās šuves nedrīkst atrasties tieši viena virs otras, tāpēc katru otro rindu sāk ar ‘‘pusbloku’’. Šim nolūkam ir speciāli izstrādāts Fibo starpsienu stūra bloks - ja rindu sāk ar to, vertikālās šuves automātiski izveido precīzu konstrukciju. Starp blokiem esošajās horizontālajās šuvēs obligāti jālieto līme, ko uzklāj uz bloka 2 simetriskās joslās.

Fibo starpsienu bloku montāžai izmanto augstākās kvalitātes akmens līme weber Fibo Fix, kas izstrādāta dažādu minerālas izcelsmes materiālu salīmēšanai. Ar vienu 750 ml līmes iepakojumu pietiek apmēram 4,2-5,2 m2 sienas montāžai. Katrā otrajā horizontālajā šuvē pie sienas jāuzstāda un jāielīmē atsaites skava. Starp pēdējo bloku rindu un griestiem, jāatstāj 15-25 mm atstarpe, ko izmanto nofiksēšanai ar ķīļiem un nobeigumā aizpilda ar montāžas putām.

  • Augsta ugunsdrošība un skaņas izolācija
  • Augsta izturība - piekarināt smagus priekšmetus
  • Sienām līdz 3,52 m augstumam nav nepieciešama armēšana
  • Var piestiprināt līdz 150 kg smagus priekšmetus
  • Iespēja gan mūrēt, gan salīmēt - ātra un ekonomiska izbūve
  • Fibo starpsienu bloki ir piemēroti kā sausām, tā mitrām telpām un apdares ziņā ir analogi citiem Fibo produktiem.
  • Ērta komunikāciju iestrāde.
Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā