Universālās krāsas

(7)
Pinotex dou vx un extreme 14.06 - 31.08Pinotex dou vx un extreme 14.06 - 31.08
Filtrs (0)
Rādīt 7 preces
Rādīt 7 preces
Pieejams uzreiz

Sadolin Master Pusmatēta krāsa koka un metāla virsmām BW 1L

€15.95/l
€15.95/gab
  • 1l
  • 2.5l
  • 10l
Piegādātāja noliktavā

Sadolin Master Spīdīga krāsa koka un metāla virsmām BW 1L

€15.95/l
€15.95/gab
  • 1l
  • 2.5l

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Universālās krāsas izcilam un ilglaicīgam rezultātam

Krāsām mūsu dzīvē un ikdienā ir būtiska loma. Ar to palīdzību ir iespējams radīt emocijas un noskaņu telpās. Taču ikviens no mums, kas reiz ir veicis kādus krāsošanas darbus, vēlas, lai rezultāts saglabātos pēc iespējas ilgāk, un krāsošanas darbi nekļūtu par ikgadēju tradīciju. 

Pirms vēl ķerties klāt pie krāsošanas, jāatceras, ka virsmai ir jābūt pareizi sagatavotai – attaukotai, sausai un tīrai (uz tās nedrīkst būt arī pelējuma sēne). Tāpat ņem vērā, ka izvēlēto krāsu nedrīkst atšķaidīt ar ūdeni vai šķīdinātāju. 

Lai arī vienas universālas krāsas nav, tomēr ir vairākas to pamatgrupas, pēc kurām izvēlēties piemērotāko. 

Piemēram, alkīda krāsa ir veidota uz šķīdinātāja bāzes, līdz ar to tai ir izteikts aromāts. Lai gan agrāk tās tika uzskatītas par veselībai kaitīgām, mūsdienās ražotāji meklē arvien inovatīvākus risinājumus, kā krāsas padarīt pēc iespējas nekaitīgākas.

Mūsu internetveikalā arī ir pieejamas universālās krāsas (alkīda) – gan spīdīgas, gan pusspīdīgas un arī pusmatētas. Krāsas ir viegli uzklājamas. Tās ir piemērotas koka un metāla virsmu apdarei – durvīm, palodzēm, radiatoriem, mēbelēm, caurulēm, norobežojuma plātnēm, kā arī vēl citām virsmām – darbam iekštelpās un ārā. Turklāt krāsa veido pretnodiluma slāni, kas nozīmē, ka tiek paildzināts materiāla kalpošanas laiks. 

Spīdīgā alkīda emlaja ir lieliska grīdas krāsa, kas piemērota gan koka, gan betona krāsošanai. Tā veido elastīgu un pret mehānisku slodzi izturīgu pārklājumu. Parasti šādas krāsas ātri nožūst un virsma pēc krāsošanas ir viegli kopjama. 
 

Universālās krāsas daudzveidīgā klāstā atradīsi arī mūsu internetveikalā Būvserviss.lv. Neatkarīgi no tā, ko vēlies krāsot – grīdu vai logu rāmjus – visu nepieciešamo vari iegādāties vienuviet!