Ķieģeļflīzes (5)

Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Kvalitatīvas ķieģeļflīzes gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem

Dekoratīvās ķieģeļflīzes telpas interjeram vai ēkas ārējai fasādei palīdz piešķirt papildu eleganci. Izvēlieties kvalitatīvu produkciju mūsu internetveikalā un saņemiet pasūtījumu divu dienu laikā!

STEGU –  uzticams ķieģeļflīžu ražotājs no Polijas

Rīgas Būvserviss internetveikalā jūs atradīsiet ķieģeļu flīzes no Polijas zīmola STEGU, kas darbojas jau kopš 1993. gada. Tā piedāvājumā ir vairākas ķieģeļflīzes iekšdarbiem un ārdarbiem:

  • COUNTRY – Beļģijas ķieģeļu imitācija, kas izgatavota, izmantojot tikai dabīgus materiālus un izlejot tās ar rokām;
  • RUSTIK – imitē veco laiku Nīderlandes ķieģeļus. Īpaši gaumīgi izskatīsies kā fasādes ķieģeļflīzes, taču ir iecienīts risinājums arī interjerā un uz sētām. Roku darbs;
  • BOSTON – inovatīvas ķieģeļflīzes ar unikālu dizainu. Viena no būtiskākajām to priekšrocībām ir vienkāršā montāža;
  • CAMBRIDGE – ķieģeļu ar dabīgu virsmu imitācija dažādos toņos. Pieejamas versijas, kurās ķieģeļflīzēm ir vairākas nokrāsas, radot interesantu rakstu;
  • MONSANTO – vizuāli neuzkrītošas, bet ļoti pievilcīgas ķieģeļflīzes sarkanā krāsā ar pelēku saistvielu. Pateicoties to unikālajai konstrukcijai, MONSANTO ķieģeļflīzes interjerā un uz fasādēm iespējams uzstādīt ātri un vienkārši.

Visas nupat nosauktās STEGU kolekcijas piedāvā ķieģeļflīzes ārdarbiem un iekšdarbiem. Tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem un ir pasargātas pret salu. Piedāvājam iegādāties gan pašas flīzes, gan to stūrus, ja ķieģeļflīzes paredzēts uzklāt uz vairāk nekā vienas virsmas.

Vai jau esat izlēmis, kādas ķieģeļflīzes vēlaties redzēt uz sava mājokļa fasādes, interjerā vai citviet? Gan flīzes, gan visu, kas nepieciešams to montāžai, iegādājieties mūsu internetveikalā – Rīgas Būvserviss piedāvā kvalitatīvu produkciju no uzticamiem ražotājiem par draudzīgām cenām un ar ātru piegādi!