Pretvēja plēves

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Pretvēja plēves fasādei un jumtam

Vēja ietekmē tiek samazināta ēkas siltumizolācijas īpašības, un tieši tāpēc gan jaunu ēku būvniecībā, gan esošo ēku remontdarbos arvien vairāk tiek izmantotas pretvēja plēves. Citiem vārdiem sakot, pretvēja plēves aizsargā siltumizolācijas slāni no gaisa un mitruma, tādējādi paildzinot siltumizolācijas materiālu un visas ēkas kalpošanas laiku. Lasi tālāk un uzzini, kas jāņem vērā, izvēloties pretvēja plēves un kā tās pareizi ieklāt!

Kā izvēlēties kvalitatīvu pretvēja plēvi?

Pretvēja plēves viens no galvenajiem uzdevumiem ir novadīt ūdens tvaiku prom no siltumizolācijas materiāliem un ēkas konstrukcijām, lai neveidotos mitrums un kondensāts. Tieši tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību, lai pretvēja plēve būtu ar augstu tvaika caurlaidības līmeni (difūzijas koeficientam vajadzētu būt lielākam par 1200 g/m²). Kvalitatīvai pretvēja plēvei vajadzētu būt ilgmūžīgai (vismaz 50 gadu kalpošanas laiks), kā arī ar paaugstinātu noturību pret ūdeni.

Pretvēja plēves ieklāšana

Pretvēja plēves tiek ieklātas no ārpuses bez atstarpēm tuvumā siltumizolācijas materiālam. Vajadzētu veidot 10–15 cm lielus pārlaidumus, kurus nepieciešams salīmēt ar paredzētajām līmlentām (piemēram, Tyvek Tape vai Gerband Outside DM Tape (386)). Kad tiek ieklāta pretvēja plēve jumtam, tad vajadzētu paredzēt ventilācijas spraugas ne mazāk kā 5 cm lielumā, savukārt, ieklājot pretvēja plēvi sienai – 2 cm lielas spraugas.

Pretvēja plēve: cenas un populārākie ražotāji

Rīgas Būvservisā ir pieejams plašs klāsts ar pretvēja plēvēm no pieredzējušākajiem ražotājiem – Daltex, Juta un Tyvek. Apmeklē Rīgas Būvservisa veikalus klātienē vai internetā Buvserviss.lv un iepazīsties ar plašo pretvēja plēvju piedāvājumu!