Difūzijas mebrānas

(11)
Filtrs (1)
Rādīt 4 preces
Rādīt 4 preces

Blakus kategorijas

Difūzijas membrānas, kas sniedz efektīvu rezultātu

Nepieciešama kvalitatīva difūzijas membrāna jeb difūzplēve no uzticama ražotāja? Iepazīstieties ar daudzveidīgo Buvserviss.lv internetveikala piedāvājumu – tajā noteikti atradīsiet jūsu vajadzībām atbilstošas difūzijas membrānas!

Kādiem mērķiem difūzijas membrānas tiek izmantotas?

Difūzijas plēve vienlaicīgi pilda vairāku plēvju uzdevumus. Proti, tā darbojas kā hidroizolācijas materiāls, neļaujot ūdenim piekļūt koka konstrukcijām un siltumizolācijas materiāliem, tajā pašā laikā nodrošinot arī pretvēja izolāciju. Pateicoties šīm īpašībām, difūzijas membrānas plaši izmanto mansardu izbūvē un citās slīpo jumtu konstrukcijās, vai arī tās lieto kā pretvēja izolācijas plēves.

Ja neesat pārliecināts, kādiem parametriem pievērst uzmanību, izvēloties difūzijas plēvi, un vai konkrētais modelis būs piemērots tieši jūsu mājoklim, sazinieties ar mums. Buvserviss.lv darbojas zinoši speciālisti, kuri palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu ikvienā situācijā.

Ja difūzijas jumtu plēves vēlaties saņemt jau tuvāko pāris dienu laikā, esat nonācis pareizajā vietā – Buvserviss.lv pasūtījumi pēc to noformēšanas tiek piegādāti jau pēc vienas līdz divām dienām!