Tyvek Window 1310PT Vienpusējā universālā līmlente 80mm, 25m

Piegādātāja noliktavā
EAN: 2000000081133
Vairāk informācijas
€38.99/gab
Kopā:
38.99

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Tyvek
Platums 80 mm
Garums 25 m
Biezums 0.4 mm
Universāla līmlente Tyvek Window tape 1310PT ar mainīgu Sd vērtību (0,5 - 8m), kas ļauj blīvēt logus un durvis kā no ārpuses, tā iekšpuses.
Ļoti augsti gaisa, vēja un ūdens necaurlaidības parametri. Apmetumu var klāt tieši uz lentas.
 
Lietošana:
Virsmai jābūt sausai un bez ledus, putekļiem, eļļas vai smērvielām. Darba temperatūrai vajadzētu būt >0°C atkarībā no substrāta.
Līmlente ar mitrumam pielāgotu standartnovirzes vērtību un ļoti izturīgu līmvielu, kas nodrošina tūlītēju, noturīgu un spēcīgu saķeri nepieciešamajās būves daļās un ir termiski izturīga.
Viegli uzstādāma, pateicoties noņemamajai starplikai un augstajai stiepes izturībai gareniski un šķērseniski. Īpaši piemērota uzklāšanai ap logiem, durvīm un jebkuros norobežojošās konstrukcijas padziļinājumos.
To var arī izmantot, lai savienotu gaisa un tvaika kontroles slāni (AVCL) ar cietu sienas konstrukciju. To var līmēt uz cietas būvkonstrukcijas, piemēram ķieģeļu un bloku sienām.
Mitruma adaptīvās īpašības ļauj produktu izmantot gan iekštelpās, gan ārpusē. Labi pielīp dažādiem gludiem un mazliet raupjiem substrātiem, piemēram, lentēm, neaustiem materiāliem, alumīnijam, PVH, kokam vai betonam. Izcila izturība pret novecošanos, ūdeni un mitrumu. Ja būvizstrādājuma virsa ir ļoti poraina, nestabila (smilšaina) vai nelīpoša, pirms AVCL līmlentes uzklāšanas var izmantot grunti Primer 1310P.
 
Glabāšana: ruļļus glabāt sākotnējā iepakojumā, horizontāli, tīrā un sausā vietā, temperatūras diapazonā no 5 °C līdz 35 °C, pasargājot no tiešiem saules stariem.