Kondicionieri

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Kondicionieri: gaisa atdzesēšanai, sasildīšanai un mitruma regulēšanai

Īpaši tveicīgās vasaras dienās, kad gaisa temperatūra sasniedz vairāk nekā +20 °C, rodas vēlme atveldzēties. Gaisa kondicionieris tam ir lieliski piemērots, jo ar šīs ierīces palīdzību ir iespējams ātri un efektīvi pazemināt jeb normalizēt gaisa temperatūru iekštelpās. 

Taču tas nebūt nav vienīgais, uz ko tas ir spējīgs – nepieciešamības gadījumā gaiss var tikt arī sasildīts un pat sausināts, tā ļaujot efektīvi atbrīvoties no nevajadzīgā mitruma. 

Kondicionieru veidi

Ir dažāda veida kondicionieri, tādēļ pirms iegādāties jau kādu konkrētu modeli, iesakām rūpīgi izpētīt katru no tiem. 

Sienas kondicionieris 

Paredzēts lielāku telpu atdzesēšanai. Viena ierīces daļa atrodas telpā, bet otra ir piestiprināta pie ēkas ārsienas. Šāda veida kondicionieri spēj nodrošināt augstu veiktspēju par salīdzinoši zemām izmaksām. Turklāt to ir iespējams kontrolēt ar pults palīdzību. Tas, savukārt, nozīmē, ka ir var iestatīt sev atbilstošāko ierīces režīmu un temperatūru. 

Mobilais kondicionieris 

Paredzēts lietošanai vienā nelielā telpā. Pārvietojamie kondicionieri ir aprīkoti ar ritentiņiem, lai tos būtu ērti un parocīgi izmantot tur, kur vien nepieciešams. Atsevišķi modeļi vēl ir aprīkoti arī ar speciālo gaisa izvades cauruli, kas jānovieto pie atvērta loga. 

Split sistēmas 

Cenas ziņā ir visdārgākās. Šīs klases gaisa kondicionieri sastāv no kompresora un iekšējā bloka. Lai ierīci būtu iespējams pilnvērtīgi izmantot, vispirms ir nepieciešams sienā izurbt nelielu caurumu, bet pēc tam ar cauruļu palīdzību jāsavieno kompresors ar iekšējo bloku. 

Faktori izvēloties piemērotāko kondicionieri

Atbilstošās ierīces izvēlēšanās nebūt nav vienkāršs uzdevums, jo ir jāņem vērā virkne būtisku aspektu. Lūk, daži no tiem: 

  • kondicioniera izmērs. Ņem vērā mājvietas un ierīces parametrus. Ir pieejami dažādi kondicionieri dzīvoklim, kas ir ne vien kompakti, bet arī gaumīga dizaina, pieskaņojoties mājvietas interjeram; 
  • funkcijas. Kondicionieris mājai vai dzīvoklim ir aprīkots ar neskaitāmi daudz funkcijām, piemēram, automātisku optimālās gaisa temperatūras iestatīšanu, ventilācijas nodrošināšanu, gaisa sausināšanu un vēl citām;
  • energoefektivitāte. Augstas energoklases istabas kondicionieris ļaus ne vien ievērojami samazināt elektroenerģijas patēriņu, bet būs arī nekaitīgāks apkārtējai videi. Pirms ierīces iegādes, noteikti noskaidro ražotāja definēto dzesēšanas un sildīšanas jaudu un trokšņa līmeni, kas ir ne mazāk būtisks faktors.  

Iegādājies kondicionieri mūsu internetveikalā un izbaudi visas tā sniegtās priekšrocības optimāla mikroklimata uzturēšanai Tavā mājoklī vai birojā.