Flīžu šuvotāji

(7)
Filtrs (0)
Rādīt 7 preces
Rādīt 7 preces
Piegādātāja noliktavā

Stegu Classic Flīžu šuvotājs 7kg, balts

€17.00/gab
Piegādātāja noliktavā

Stegu Rustic Flīžu šuvotājs 15kg, balts

€30.31/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

 Flīžu šuvotājs pasargā no pelējuma un mitruma

Flīžu šuvotāji tiek plaši izmantoti iekšdarbu veikšanai, piemēram, vannas istabā izklājot flīzes, jo tur mitruma koncentrācija ir visaugstākā. Lai arī flīzes ir piemērotas mitrām telpām, taču, ja aiz tām nokļūst mitrums, viss paveiktais darbs būs vējā. 

Flīžu šuvošana ir nepieciešama tāpēc, lai vietās starp flīzēm neveidotos pelējums, no kura ir ļoti grūti atbrīvoties. Otrs apsekts ir vairāk estētisks – flīzes, kuru spraugas ir aizpildītas ar speciālo materiālu, izskatās daudz glītāk, un tā var veiksmīgi panākt to saskaņošanu ar kopējo telpas interjeru. 

Flīžu šuvotaju veidi

Lai arī flīžu šuvotāji ir pieejami ļoti plašā klāstā – tie ir veidoti gan uz cementa, gan silikona un epoksīda (piemēroti lietošanai baseinos) bāzes. Taču no daudzveidīgā sortimenta ir ieteicams izvēlēties kvalitatīvu un atzītu ražotāju produkciju, kas vienlaikus būs arī kvalitātes garants. Tāds, piemēram, ir poļu zīmola “Mapei” flīžu šuvotājs “Ultracolor plus 100”, kas veidots uz cementa bāzes materiāla. Tam piemīt ūdens atgrūšanas un pretpelējuma efekti. Flīžu šuvotājs ir piemērots lietošanai gan iekšdarbu, gan ārdarbu veikšanai, un tas neizbalē. 

Savukārt Igaunijas uzņēmuma “Mira” ražotais šuvotājs arī ir paredzēts izmantošanai iekštelpās un ārā. Turklāt tas ir pieejams dažādās krāsās. Flīžu šuvotājs ir izturīgs pret ūdeni, salu, netīrumiem un dažādiem citiem nevēlamiem mikroorganismiem. 

Flīžu šuvotāji-hermētiķi tiek ražoti uz silikona bāzes. Tie ir paredzēti keramikas flīžu salaidumu šuvju aizpildīšanai, piemēram, stūros, salaidumu vietās starp grīdu un sienu. Tiek veidoti ūdensizturīgi savienojumi tajās vietās, kur visbiežāk šuvju pildījumi plaisā. 

Aplūko Buvserviss.lv piedāvājumu un izvēlies atbilstošāko šuvotāju. Flīžu šuvotājs ir uzticams palīgs remontdarbu laikā – ilglaicīgam un kvalitatīvam rezultātam!