Gāzbetona bloki

(18)
Filtrs (1)
Rādīt 2 preces
Rādīt 2 preces
Piegādātāja noliktavā

Roclite 100/200 gāzbetona bloki 2.2mpa, 1.44m3 (palete)

€118.28/m3
€170.33/pal
  • 100mm
  • 250mm
  • 300mm
Piegādātāja noliktavā

Roclite U-200 gāzbetona bloki 0.02m3

€8.62/gab
  • 200mm
  • 250mm
  • 300mm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Artūrs:

Blakus kategorijas

Gāzbetona bloki plašā izvēlē ar ātru piegādi

Gāzbetona bloki ir iecienīta izvēle dažādu ēku celtniecībā, pateicoties virknei priekšrocību, ko šis materiāls piedāvā. Dažādu izmēru un formu gāzbetona blokus varat iegādāties šeit, Buvserviss.lv internetveikalā!

Kas ir gāzbetona bloki, un no kā tos izgatavo?

Gāzbetona bloki ir populārs celtniecības materiāls, kas, kā jau priekšā saka nosaukums, ir veidoti no gāzbetona. Gāzbetons tiek radīts no smiltīm, kaļķa, ģipša un cementa. Viena no svarīgākajām gāzbetona sastāvdaļām ir tieši smiltis, tāpēc to kvalitātei tiek pievērsta īpaša uzmanība; būtiskākais ir kvarca saturs smilšu sastāvā. Liela nozīme ir arī kaļķa sastāvam un kvalitātei.

Kāds ir gāzbetona izgatavošanas process?

Gāzbetona ražošana norisinās vairākos posmos. Pirmkārt, smiltis nepieciešams samalt, bet pēc tam pievieno pārējos materiālus (ģipsi, cementu, kaļķi). Otrkārt, masu noteiktā temperatūrā samaisa, pēc tam tai pievienojot alumīnija pastu – tas nodrošina, ka gāzbetonā veidojas poras. Treškārt, gāzbetonu sagriež precīza izmēra blokos un autoklavē jeb tur konkrētā spiedienā un temperatūrā. Šī darbība nodrošina bloku pārakmeņošanos, un pēc izņemšanas no krāsns tos var izmantot celtniecībā.

Kādiem mērķiem gāzbetona blokus izmanto?

Gāzbetona bloku pielietošanas mērķis lielā mērā ir atkarīgs no to biezuma. Plānākie bloki tiek izmantoti, lai būvētu starpsienas, vidēji biezi bloki noder iekšējo nesošo sienu izbūvei, bet biezākie gāzbetona bloki ir piemēroti nesošajām ārsienām, turklāt – līdz pat trīs stāvu augstām ēkām.

Kādas ir gāzbetona priekšrocības?

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, ko piedāvā gāzbetona māju projekti, ir to ilgais mūžs. Mūsu valstī ir vairākas no gāzbetona celtas ēkas, kas ir teju gadsimtu vecas (šo materiālu Latvijā būvniecībā sāka izmantot jau pagājušā gadsimta 30. gados). Gāzbetons ir piemērots Latvijas klimatam, tostarp lielam salam, turklāt tas nodrošina labu siltuma un skaņas izolāciju. Gāzbetona bloki cenas ziņā ir laba izvēle, un tos nav sarežģīti apstrādāt; bloku svars ir salīdzinoši neliels. Līdz ar to arī gāzbetona bloku mūrēšanas cenas nav augstas.

Buvserviss.lv – pareizā vieta, kur iegādāties gāzbetona blokus

Ja arī jūs esat nolēmis būvēt ēku, izmantojot gāzbetona blokus, Buvserviss.lv internetveikals ir optimāla izvēle. Pie mums atrodami gāzbetona bloki dažādos izmēros, sākot ar 50 mm un beidzot ar 500 mm platumu. Izvēlēties jums piemērotākos blokus palīdzēs ērtais meklēšanas filtrs šīs sadaļas augšpusē, bet nepieciešamības gadījumā konsultācijas sniegs mūsu pieredzējušie speciālisti – jums tikai atliek ar mums sazināties.

Īpaši būtiska priekšrocība, kuru nodrošinām saviem klientiem, ir operatīva preču piegāde, kuru veicam 1-2 dienu laikā pēc tam, kad pasūtījums noformēts. Rīgas teritorijā reizēm pieejama arī ekspress piegāde 3 stundu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

Daudzveidīgs piedāvājums, ātra piegāde, zinoši konsultanti un viss nepieciešamais remontam un būvdarbiem vienuviet – to visu jums sniedz Buvserviss.lv internetveikals. Veiciet pasūtījumu un izbaudiet šīs būtiskās priekšrocības arī jūs!