Grīdas segumu līmes (5)

Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Grīdas segumu līmes kvalitatīvam un ilgnoturīgam rezultātam 

Grīdas seguma izvēle ir ļoti būtiska. Tam ir jābūt ne vien funkcionālam, bet arī estētiskam, tādējādi harmoniski iekļaujoties kopējā interjerā. Taču, lai grīdas segums kalpotu pēc iespējas ilgāk, ir nepieciešama kvalitatīva līme. 

Ir iespējams iegādāties dažāda veida grīdas segumu līmes, tāpēc ir svarīgi saprast, kas no plašā piedāvājuma ir vajadzīgs tieši Tev.

Grīdas seguma līmes ir gatavas tūlītējai lietošanai. Turklāt daļu no tām var izmantot visu grīdas segumu pielīmēšanai – arī uz porainām virsmām, piemēram, betonu vai koku. Līme jāuzklāj ar špakteli. 

Līme linolejam un parketam

Līme linolejam tiek izgatavota uz polimēru ūdens dispersijas bāzes. Materiālu ir iespējams pielīmēt gan pie finiera, gan betona virsmām un kokšķiedru plātnēm. 

Arī līme parketam ir elastīga un izgatavota uz polimēra bāzes. Parketa līme ir mitrumizturīga, kā arī piemērota grīdas apsildei. 

Dažāda veida un ražotāju grīdas seguma līmes atradīsi Buvserviss.lv internetveikalā. Izvēlies sev nepieciešamos materiālus remontam vai jaunas mājas būvniecībai.