Masīvkoka durvis

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces
Piegādātāja noliktavā

TRADITION 51 62.5x204 cm (ar kārbu 68.8x208.8cm) Neapstrādāts priedes koks

€149.65/gab
  • 62.5x204cm
  • 72.5x204cm
  • 82.5x204cm
  • 92.5x204cm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Masīvkoka durvis: kvalitātes un drošības garants

Masīvkoka durvis ir viena no populārākajām un pieprasītākajām izvēlēm. Nav brīnums, jo šāda veida durvis ir izturīgas, ražotas no ekoloģiskiem materiāliem un arī ir estētiski pievilcīgas. Turklāt tās var izdekorēt ar visdažādākajiem elementiem un dekoriem pēc savas izvēles. 

Masīvkoka durvju specifikācija

Šo durvju izgatavošanā tiek izmantots augstvērtīgs priedes, ozola vai oša masīvkoks. Veicot speciālo apstrādi, durvis tiek aizsargātas pret kaitīgajiem ārējās vides faktoriem (laikapstākļiem, ultravioletajiem stariem, kaitēkļiem, sēnīšinfekcijām u. c.). 

Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvās priedes masīvkoka durvis, kas ir izgatavotas no neapstrādāta koka. Tas piešķir dabisku akcentu, turklāt neatkārtojamais koka raksts padara katras durvis patiesi unikālas. Neapstrādātās masīvkoka durvis var eļļot, tonēt vai lakot pēc savām vēlmēm un ieskatiem. Durvju komplektācijā ietilpst: vērtne, kārba, divas eņģes un slēdzene. 

Savukārt līmētās koka plātnes ir ļoti augstvērtīgs mūsdienu tehnoloģiju produkts, jo tā var uzlabot masīvkoka fiziskās īpašības. Piemēram, oša masīvkoka plātnes var izmantot arī celtniecībā vai remontdarbu veikšanā – kā paneļus griestiem, jumtam vai sienām. Konstrukcija sastāv no paneļiem, kas ir pielīmēti cits pie cita 90 grādu leņķī. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atjaunot virtuves darba virsmu, neiztērējot pārāk daudz finansiālo līdzekļu. Turklāt šo darbu var paveikt arī bez profesionāla galdnieka iesaistes. 

Kvalitatīvas masīvkoka durvis iegādājies mūsu internetveikalā. Nodrošinām bezmaksas preces saņemšanu visos “Būvserviss” veikalos, zinošu profesionāļu palīdzību un piegādi līdz pat Tavai dzīvesvietai!