Ekofleks Tiefgrund GL26 dziļa nostiprinoša grunts (koncentrāts), 1L

Piegādātāja noliktavā
EAN: 4751007700771
Vairāk informācijas
€7.45/gab
€7.45/l

Ekofleks Tiefgrund GL26 dziļa nostiprinoša grunts (koncentrāts), 5L

Pieejams uzreiz 22gab
EAN: 4751007700573
Vairāk informācijas
€18.44/gab
€3.69/l

Ekofleks Tiefgrund GL26 dziļa nostiprinoša grunts (koncentrāts), 10L

Piegādātāja noliktavā
EAN: 4751007700580
Vairāk informācijas
€38.01/gab
€3.80/l
Kopā:
7.45

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

  • Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS
  • Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00
  • Piegāde ar manipulatoru no €125.00
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ekofleks

Ekofleks Tiefgrund GL26 - Paredzēta porainu, stipri iesūcošu, apbirušu iekšējo un ārējo pamatņu stiprināšanai un piesūcināšanai.

  • Piemīt dziļas iesūkšanās spēja
  • Nostiprina pamatņu virsmas
  • Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām
  • Uzlabo mitrumizturību
  • Tvaikcaurlaidīga

Pielietošana:

Dziļa grunts-koncentrāts Ekofleks GL26 ir paredzēta grīdu, sienu un griestu virsmu gruntēšanai telpās un ārpus tām. Tai piemīt augstas salīmēšanas un iesūkšanās spējas, kā arī tā nostiprina irdenas un drūpošas virsmas.
Tiek lietota pirms cementa un betona grīdu pamatņu remonta, grīdu apdares materiālu uzklāšanas, sienu špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, akmens vates un putupolisterola pielīmēšanas, krāsošanas un dažādu veidu tapešu pielīmēšanas, kā arī galdniecības, kokapstrādes materiālu, ģipša un ģipšplākšņu nogruntēšanai.

Lietošanas instrukcija:

Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski.
Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.).
Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai.
Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL26 ir nepieciešams atšķaidīt ar tīro ūdeni un kārtīgi samaisīt.
Vājo un apbirušo pamatņu gruntēšanai atšķaidīt proporcijā 1:2-1:3, stingrām, bet putekļainām virsmām (piem.: reģipša plāksnes pirms krāsošanas) var atšķaidīt proporcijā 1:4-1:5.
Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas.
Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.

Lietošanas un glabāšanas nosacījumi:

Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no + 50С līdz +350С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no + 50С līdz + 350С.
Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
 

 

Atšķaidīto koncentrātu uzglābāt ne vairāk par 1 mēnesi!

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā