Раствор для клеивания и армирования

(28)
Knauf Junijs 03.06 - 30.06Knauf Junijs 03.06 - 30.06
Фильтр (0)
-15%
Pieejams uzreiz

Knauf Kleber PM līmjava polistirolam un minerālvatei, 25kg

€0.29/кг
€7.20/gab €8.47
Pieejams uzreiz

Boldeks Līmjava, 25kg

€0.24/кг
€5.96/gab
Pieejams uzreiz

CAPAROL CT Klebe-Armierungsmasse 176 25 KG

€0.29/кг
€7.37/gab

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

  Līmjava dažādu materiālu līmēšanai, armēšanai un špaktelēšanai

Līmjava – tas ir efektīvs, izdevīgs un vienkāršs risinājums, veicot siltumizolācijas darbus gan iekštelpās, gan ārpus telpām, kā arī citās situācijās. Rīgas Būvserviss internetveikalā varat iegādāties kvalitatīvu līmjavu profesionālam darbam!

 

 

Kāpēc ir tik būtiski izvēlēties kvalitatīvu līmjavu?

Veikalu plauktos līmjava atrodama ļoti plašā klāstā, taču ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu produkciju no uzticama ražotāja. Rīgas Būvserviss internetveikalā jūs atradīsiet līmjavas maisījumus no tādiem zīmoliem kā Knauf, Ekofleks un SAKRET. Ikviena no šo ražotāju līmjavām piedāvā bezkompromisu kvalitāti, taču, lai to izjustu, jāiegādājas konkrētajiem apstākļiem piemērota līmjava. 

 

Piemēram, SAKRET BK ir pareizā izvēle, ja vajadzīgs maisījums akmens vates vai putu polistirola siltumizolācijas plātņu līmēšanai, savukārt Knauf Klebespachtel M noderēs, ja līmēt un armēt paredzēts minerālvates izolācijas plāksnes. Vērā gan jāņem, ka katrai no līmjavām parametri atšķiras, tāpēc ir svarīgi pirms tās iegādes iepazīties ar izstrādājuma tehniskajiem datiem vai arī konsultēties ar mūsu zinošajiem speciālistiem, kuri mācēs ieteikt piemērotu risinājumu ikvienai situācijai.

Materiālu aprēķina kalkulators – ātrākais veids, kā saprast, cik daudz līmjavas nepieciešams

Ja neesat drošs, cik daudz fasādes līmjava jums vajadzīga, izmantojiet Rīgas Būvserviss materiālu aprēķina kalkulatoru! Tajā jums jānorāda, cik kvadrātmetriem maisījums nepieciešams, un attiecīgais rīks automātiski aprēķinās vajadzīgo iepakojumu skaitu. Jums tikai atliks nospiest pogu Pievienot grozam, un materiāli tiks pievienoti jūsu pasūtījumam. Pirms tam gan aicinām iepazīties ar preces aprakstu, lai saprastu, kāds ir kalkulatora algoritms. Ja līmjava nepieciešama tikai līmēšanai, tā, protams, nebūs vajadzīga tik daudz, cik līmējot un armējot.

 

Augstvērtīga līmjava siltumizolācijai un citiem mērķiem plašā klāstā atrodama mūsu, Rīgas Būvserviss, internetveikalā. Veiciet pasūtījumu šodien, un saņemiet to jau pēc 1–2 dienām, turklāt – par izdevīgu cenu! Pastāvīgajiem klientiem, slēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu, piedāvājam vairākas būtiskas priekšrocības, piemēram, ievērojamas atlaides un atliktos maksājumus.