Выравнивающие смеси полов

(25)
Фильтр (0)
Piegādātāja noliktavā

Weberfloor 110 FINE

€0.52/кг
€10.31/gab
Piegādātāja noliktavā

KESTONIT TERMO

€0.66/кг
€13.26/gab
Pieejams uzreiz

ATLAS SMS 30

€0.51/кг
€12.75/gab
Piegādātāja noliktavā

BOLDEKS Pašizlīdzinošā masa grīdai 3-40mm 25kg

€0.48/кг
€11.95/gab
Pieejams uzreiz

Bostik COMBI špakteļmasa grīdām 25kg

€1.08/кг
€27.00/gab

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Grīdu izlīdzinošie maisījumi

Grīdu izlīdzinošie maisījumi jeb pašizlīdzinošā masa grīdām ir būtisks materiāls mūsdienu būvniecībā, jo nodrošina vienmērīgu, gludu un stabilu pamatu izveidi, lai pēcāk ieklātu grīdas segumu. Šie maisījumi ir izstrādāti, lai izlīdzinātu un sagatavotu grīdas virsmas flīzēšanai, lamināta, parketa vai citu grīdas segumu klāšanai. Efektīva grīdas izlīdzināšana ir svarīga ne tikai estētisku iemeslu dēļ, bet arī, lai nodrošinātu drošību un grīdas segumu ilgmūžību.

Grīdu izlīdzinošie maisījumi ir pieejami dažādās formulās, pielāgojoties specifiskām vajadzībām un būvniecības apstākļiem. Tie var ietvert ātri žūstošus maisījumus, kas īpaši piemēroti steidzamiem projektam, vai elastīgi maisījumi, kas paredzēti telpām ar lielāku kustību un slodzi.

Lai panāktu labākos rezultātus, ir svarīgi izvēlēties pareizo grīdu izlīdzināšo materiālu, kas atbilst grīdas virsmas stāvoklim un plānotā grīdas seguma veidam. Tāpat ir būtiski ievērot ražotāja norādījumus maisījuma sagatavošanā un uzklāšanā, nodrošinot vienmērīgu un kvalitatīvu rezultātu. Grīdas izlīdzināšana ar šiem maisījumiem ne tikai uzlabo grīdas izskatu un funkcionālās īpašības, bet arī palielina telpas komfortu un drošību.

Ja nepieciešami grīdu izlīdzinošie maisījumi, ieskaties Buvserviss.lv piedāvājumā. Pie mums pieejami zīmolu Sakret, Weber, Atlas, Mira un vēl daudzu citu grīdu izlīdzinošie maisījumi. Pie katra produkta pievienota arī ekspluatācijas īpašību deklarācija, kurā plašāk aprakstītas katra produkta īpašības un izmantošana.