Фибролитовые плиты

(1)
Фильтр (0)
Piegādātāja noliktavā

Фибролитовые плиты Cewood

€18.56/m2
€26.73/gab
  • 25мм
  • 50мм

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Fibrolīta plāksnes

Fibrolīts un Fibrolīta plāksnes ar ātru piegādi

Fibrolīts kļūst arvien iecienītāks dažāda veida būvdarbos, pateicoties tā dabiskajam sastāvam, augstajam skaņas slāpēšanas koeficientam un siltumietilpībai, kā arī vienkāršajai uzstādīšanai, draudzīgajai cenai un ilgajam kalpošanas laikam. Pie mums, Buvserviss.lv, fibrolīta plāksnes varat iegādāties šodien, bet saņemt jau pēc 1–2 dienām!

Kādas ir fibrolīta plāksņu priekšrocības?

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko piedāvā fibrolīta plāksnes, ir to ekoloģiskais sastāvs: ēveļskaidas, portlandcements un ūdens. Ēveļskaidas turklāt mineralizē, lai tās padarītu inertas, saglabājot koksnes mehāniskās īpašības un apturot bojāšanās procesu, tajā pašā laikā palielinot izturību pret uguni. Rezultātā tiek iegūtas izturīgas fibrolīta plātnes, kas nepūst un kuras nebojā termīti un grauzēji.

  • Izturība: Fibrolīta paneļi ir ļoti noturīgi pret triecieniem. Tie var izturēt skarbus laikapstākļus, tostarp ekstremālas temperatūras un spēcīgas lietusgāzes.
  • Ugunsizturība: Nodrošina izcilu ugunsizturību. Tas padara tos par ideālu izvēli ēkām, kurās ir svarīgi nodrošināt ugunsdrošību.
  • Ūdens un mitruma izturība: Paneļi ir noturīgi pret ūdeni un mitrumu, tādējādi samazinot pelējuma veidošanās risku.
  • Viegla apkope: Fibrolīts prasa minimālu apkopi salīdzinājumā ar citiem būvmateriāliem. Tie laika gaitā nekrokojas, nepūst un nesabojājas, tādējādi nodrošinot ilgu kalpošanas laiku.
  • Siltumizolācija: Šie paneļi nodrošina labu siltumizolāciju, veicinot energoefektivitāti, jo uztur stabilu temperatūru telpās un samazina apkures un dzesēšanas nepieciešamību.
  • Akustiskā izolācija: Fibrolite paneļi nodrošina skaņas izolācijas īpašības, tāpēc tos var izmantot vietās, kur ir svarīgi samazināt troksni, piemēram, birojos, skolās un dzīvojamās ēkās.
  • Videi draudzīgs: Daudzi fibrolīta paneļi ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem un ir pārstrādājami. Tiem ir mazāka ietekme uz vidi salīdzinājumā ar tradicionālajiem būvmateriāliem.
  • Viegla uzstādīšana: Šis materiāls ir viegls un ērti lietojams, kas atvieglo uzstādīšanas procesu. To var griezt, urbt un veidot, izmantojot standarta instrumentus, tāpēc to ir ērti izmantot būvniecības projektos.

Kāpēc izvēlēties fibrolīta plāksnes Buvserviss.lv?

Apsverot fibrolīta izmantošanu jūsu būvniecības vajadzībām, iegāde pie Buvservis.lv sniedz daudzas priekšrocības, kas mūs atšķir no konkurentiem. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes fibrolīta paneļus, kas atbilst stingriem nozares standartiem, nodrošinot izcilu izturību, ugunsizturību un mitrumizturību. Mūsu produkti tiek ražoti, izmantojot labākos materiālus un modernākās tehnoloģijas, kas garantē augstāko kvalitāti un ilgstošu kalpošanu.

Mūsu plašais fibrolīta plākšņu klāsts ļauj jums atrast ideālu risinājumu projekta prasībām un estētiskajām vēlmēm. Neraugoties uz augsto kvalitāti, mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas. Mūsu komanda palīdzēs jums, sniedzot profesionālas konsultācijas no izvēles iespējas. Mēs arī uzturam stabilu piegādes ķēdi, nodrošinot savlaicīgu piegādi un pieejamību, kad tas jums nepieciešams.

Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā mūsu produkti var uzlabot jūsu nākamo projektu.

Fibrolīta plāksnes no Latvijas uzņēmuma CEWOOD un pasaulē zināmā ražotāja Knauf varat iegādāties Buvserviss.lv internetveikalā, turklāt – par patīkamu cenu un ar ātru piegādi līdz būvlaukumam!