Желоба

(9)
Фильтр (0)
Piegādātāja noliktavā

Galeco Tekne PVC 90 mm brūna

€8.72/шт
Piegādātāja noliktavā

Galeco Tekne PVC 110 mm brūna

€8.11/шт
Piegādātāja noliktavā

Galeco Tekne PVC 110 mm grafīta

€11.53/шт
Piegādātāja noliktavā

Scala PVC Tekne 125/80mm brūna

€1.60/шт
Piegādātāja noliktavā

Galeco Tekne PVC 130 mm brūna

€17.95/шт
Piegādātāja noliktavā

Elastīgais līkums 110mm

€4.88/шт
Piegādātāja noliktavā

Ruukki Skrūve caurules stiprinājumam L=125mm, pelēka

€2.63/gab
  • 125мм
  • 200мм
  • 300мм

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Teknes un notekas efektīvai liekā ūdens savākšanai un novadīšanai

Zināms, ka laikapstākļi Latvijā mēdz būt ļoti mainīgi un dažkārt arī neprognozējami. Līdz ar to, tie var sagādāt dažādus izaicinājumus, tādēļ jumta noteksistēmas elementi – teknes un notekas – ir netaņemama jumtu konstrukciju sastāvdaļa. Lai jumts un arī pati ēka būtu pēc iespējas ilgmūžīgāki, tie ir jāpasargā gan no lietus, gan sniega. Šeit palīgā var nākt teknes vai notekas.

Kādēļ ir nepieciešamas lietus ūdens notekas? 

Nenovadītais ūdens var sagādāt gan daudz problēmu. Vispamanāmākie būs vizuālie defekti, kas, piemēram, skar ēkas fasādi. Taču var tikt radītas arī nopietnākas problēmas, jo mitra vide ir lieliski piemērota trupes un dažādu citu nevēlamu mikroorganismun(piemēram, pelējuma sēnes) attīstībai. 

Mūsu internetveikalā ir iespējams iegādāties kvalitatīvas jumta teknes un notekas, kas gan savāc, gan arī efektīvi novada lieko ūdens daudzumu. Jumta notekas ir izstrādātas tā, lai ūdens savākšana tiktu nodrošināta tās maksimālajā apmērā. Turklāt ūdens notekas ir saderīgas ar dažāda veida jumtiem – dakstiņu, tērauda, bitumena šindeļu un vēl citiem. 

Pieejamas Ir arī matētās ūdens noteku sistēmas, kas izskatās vēl estētiskāk, saderot ar visa veida jumtu un fasāžu materiāliem. 

Apskati, kādas teknes un notekas ir pieejamas mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Tās ir kvalitatīvas, mūsdienīgas un pavisam noteikti izcili iederēsies Tavā eksterjerā!