Кровельные листы onduline

(6)
Фильтр (0)

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Onduline loksnes no bitumena

Nepieciešams ekonomisks jumta segums, kas tajā pašā laikā izceļas ar nelielu svaru, vieglu ieklāšanu, pievilcīgu izskatu un salīdzinoši augstu izturību? Šādā gadījumā Onduline jumta loksnes, kas tiek izgatavotas no bitumena, ir pareizā izvēle. Gan loksnes, gan visu nepieciešamo to ieklāšanai meklējiet Buvserviss.lv internetveikalā!

Onduline jumta segums piedāvā virkni plusu

Izvēloties jumta segumu, uzmanība jāpievērš vairākiem būtiskiem aspektiem, un teju ikvienā no tiem Onduline bitumena loksnes izceļas pozitīvā nozīmē. Lūk, dažas no šī jumta seguma priekšrocībām:

  • Vienkārša un ātra ieklāšana – loksnes iespējams ieklāt arī paša spēkiem, jo tās ir vienkārši naglot, savukārt lokšņu piegriešanai der rokas zāģis. Pateicoties loksnes lielajam izmēram, jumta ieklāšanu iespējams paveikt ļoti operatīvi;
  • Neliels lokšņu svars – Onduline loksnes sver vien dažus kilogramus, tāpēc tās ir gan vienkārši transportēt, gan nogādāt uz jumta, un tās nerada ievērojamu slodzi jumta konstrukcijai;
  • Augsta izturība vairākos aspektos – bitumena loksnes no Onduline ir elastīgs un trieciendrošs materiāls, kas nerūsē, kā arī tas nezaudē savas īpašības gan ļoti zemā, gan ļoti augstā temperatūrā;
  • Efektīva skaņas absorbēšana – Onduline jumta segumi labi absorbē skaņu, tāpēc lietus un krusas laikā zem tiem ir patīkami kluss.

Noteikti jāpiebilst, ka Onduline jumta segums neprasa īpašu kopšanu, turklāt ražotāja piedāvājumā ir arī viss nepieciešamais tā pilnvērtīgai ieklāšanai: sateknes, kores, vējmalas un dekoratīvās naglas, kuras pieejamas ar atbilstoša toņa plastmasas galviņām.

Neatkarīgi no tā, vai Onduline loksnes vēlaties iegādāties savai privātmājai, vasarnīcai, šķūnim vai kādai citai ēkai, esat nonācis pareizajā vietā! Buvserviss.lv piedāvā ne tikai attiecīgās loksnes dažādās krāsās, bet arī visus vajadzīgos aksesuārus un piederumus. Tam visam bonusā – ātra piegāde (parasti 1–2 dienu laikā), zinoši speciālisti un īpaši izdevīgi nosacījumi mūsu pastāvīgajiem klientiem!