Naglu pistoles, skavotāji un kniedētāji

Naglotāji, skavotāji un kniedētāji – multifunkcionāli darba rīki

Naglotāji, skavotāji un kniedētāji ir rīki, kas paredzēti vismaz 2 materiālu sastiprināšanai. Taču, lai arī funkcionalitātes ziņā līdzīgi, tomēr katram no tiem ir sava specifika. 

Naglu pistoles jeb naglotāji

Naglu pistoles jeb naglotāji ir piemēroti dažādu stiprināšanas darbu veikšanai. Tos izmanto tad, ja ir nepieciešams naglot lielu skaitu naglu. Naglotāji ir noderīgi gan celtniecībā, gan arī veicot montāžas darbus vai mājokļa remontu. Taču, lai izvēlētos piemērotāko ierīci, ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori, piemēram, naglotāja tips, funkcionalitāte, naglu izmērs un vēl citi. 

Elektriskie naglotāji

Elektriskais naglotājs ir ērti lietojams, turklāt, strādājot ar instrumentu, nebūs jāraizējas par tā izlādēšanos, jo tas ir pieslēgts strāvai. 

Pneimatiskie naglotāji

Pneimatiskais naglotājs tiek pievienots kompresoram. Tādējādi nagla vai skrūve gaisa spiediena ietekmē tiek iedzīta materiālā. Pneimatiskais skavotājs tiek izmantots palešu montāžā, jumta remontdarbu veikšanā, žoga būvniecībā un citiem darbiem. 

Akumulatora naglotāji

Akumulatora naglotājs sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, piemēram, neierobežotu pārvietošanos un piekļūšanu dažādās vietās, piemēram, uz jumta. 

Skavotāji

Skavotājs tiek izmantots celtniecībā, mēbeļu ražošanā, dažādu apdares darbu veikšanai. Celtniecības skavotājs noder, lai apstrādātu salīdzinoši plānas virsmas – kartonu, saplāksni, plēvi. Svarīgi ir pievērst uzmanību skavu veidam, paturot prātā, ka nav vienas universālās ierīces. 

Kniedētāji

Kniedētājs ir paredzēts metāla daļu savienošanai. To iegādājoties, pievērs uzmanību ierīces atbilstībai kniedes diametram. Ja jāveic lielapjoma kniežu piešūšana, noderīgs palīgs būs elektriskais kniedētājs. 

Iegādājies jaudīgus naglotājus, skavotājus vai kniedētājus Buvserviss.lv internetveikalā. Nepieciešamības gadījumā konsultējies ar mūsu zinošajiem ekspertiem!