Ceresit CT 85 Līmēšanas un armēšanas java putu polistirolam (Eps) 25kg

Pieejams uzreiz 172gab
€12.06/gab
€0.48/kg
Kopā:
12.06

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15. jūl.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15. jūl. līdz 16. jūl.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Zīmols Ceresit
Svars 25 kg
Paletē 42 gab
EAN 4743152000837

Ceresit CT 85 java ir izstrādāta, lai siltinātu ēku ārsienas, izmantojot viegli slapjo metodi un EPS plātnes. Tā ir ETICS (ārējās siltumizolācijas kompozītās sistēmas) elements Ceresit Ceretherm ietvaros. CT 85 javu izmanto EPS plātņu nostiprināšanā, kā arī veidojot armēto aizsargslāni, lai siltinātu jaunbūvētus objektus, kā arī ēkas, kurās veic termorenovāciju. Pateicoties ļoti mērķtiecīgai īpašu šķiedru kombinācijai, CT 85 palielina izolācijas sistēmas izturību pret bojājumiem, kā arī pret plaisu un sīkplaisu veidošanos.

Īpašības:

 • Elastība
 • Ļoti liela izturība pret triecieniem
 • Unikāla šķiedru kombinācija
 • Izturība pret laika apstākļu iedarbību
 • Izturība pret sīkplaisām un plaisām
 • Laba pielipšana pie minerālām pamatnēm un EPS plātnēm
Pamatnes sagatavošana:
Armētā slāņa sagatavošana - pēc tam, kad līmjava ir sacietējusi (pēc 2 - 3 dienām), plātnes jāapstrādā ar smilšpapīru un papildus jānostiprina ar mehāniskajiem enkuriem.
 
Javas sagatavošana un uzklāšana:
CT 85 jāieber nomērītā daudzumā vēsa, tīra ūdens un jāsamaisa ar urbjmašīnu ar maisītāju, līdz ir iegūta viendabīga masa bez kunkuļiem. Armētā slāņa uzklāšana: Gatavā java 2 - 3 mm biezā slānī jāizkliedē uz plātņu virsmas, izmantojot gludu garo tērauda rīvdēli. Uz svaigās javas jāklāj stikla šķiedras tīkls (ar 10 cm pārklāšanos).
 
Tīkla aizpildīšana:
Nākamajā darbībā tikko kā uzliktais tīkls, kas iegremdēts līmjavas slānī, ir rūpīgi jāizlīdzina ar garo tērauda rīvdēli..
Var klāt nākamo slāni (biezums 1 mm), un tas jāizlīdzina tā, lai pilnībā apslēptu armējošo tīklu.
 
Pamatnes sagatavošana:
 
1. Putu polistirola plākšņu stiprināšana
Javai CT 85 ir ļoti labas adhezīvās spējas pie nesošām, monolītām, sausām un tīrām (attīrītām no antiadhezīvām vielām, kā tauki, bitums, putekļi) sienu, apmetumu, mozaīku un betonu virsmām. Jāpārbauda esošo apmetumu un krāsas klājumu pieķeršanās spēja. „Aklos” apmetumus nepieciešams nokalt. Nodrupumi un nelīdzenumi virs 20 mm jāpiepilda ar špaktelēšanas tepi Ceresit CT 29. Netīrumi, antiadhezīvo vielu pārpalikumi, tvaiku caurlaidīgi krāsu slāņi un slāņi ar zemu adhēzijas spēju jānoņem pilnībā, piemēram, nomazgājot ar ūdeni. Vietas, kurās izveidojušās sūnas vai aļģes, jāattīra ar tērauda birstēm, pēc tam jāpiesūcina ar preparātu Ceresit CT 99. Vecus un neapmestus mūrus, stiprus apmetumus un krāsu kārtas jāattīra no putekļiem, pēc tam jānomazgā ar ūdeni zem spiediena un jāatstāj līdz pilnīgai izžūšanai. Pamatnes ar lielu uzsūkšanas spēju, piem., sienas no gāzbetona blokiem vai silikātblokiem, jānogruntē ar preparātu Ceresit CT 17 un jāatstāj nožūšanai vismaz 2 stundas.
CT 85 pieķeršanās spēja sagatavotai virsmai tiek pārbaudīta, uzlīmējot polistirola kvadrātus 10 x 10 cm pāris vietās un pēc tam pēc 4 līdz 7 dienām noplēšot tos ar rokām. Pamatnes nestspēja ir pietiekama tādā gadījumā, kad polistirols tiek saplēsts. Ja polistirols tiek noplēsts kopā ar javas kārtu, tad papildus jālieto mehāniskos saistītājus.
 
2. Slāņa ar armētu sietu izveidošana
Pēc plātnes stiprinošās javas CT 85 sasaistes (apt. pēc 3 dienām), to var slīpēt ar smilšpapītu un papildus stiprināt ar mehāniskajiem savienotājiem. Ja polistirols ilgāk par 2 nedēļām nav noklāts ar armējuma slāni, tad jānovērtē tā kvalitāte. Nodzeltējušas plātnes un plātnes ar drūpošu virsmu jānoslīpē ar rupju smilšpapīru.
 
Darba veikšana:
Iepriekš nomērītā tīrā, aukstā ūdenī jāieber CT 85 saturs un jāsamaisa ar maisītāju, līdz tiek iegūta viendabīga masa bez kunkuļiem.

1. Polistirola plašu stiprināšana
Gatava java ar ķelli jāuzklāj pa plates perimetru, 3 – 4 cm platas svītras, kā arī pāris plakanu apļu, apt. 8 cm diametrā, veidā. Plātne nekavējoties jāpieliek pie sienas un jāpiespiež, uzsitot pa to ar garu berzni. Pareizi uzklāta java pēc uzspiešanas nosedz aptuveni 40% plātne virsmas. Ja pamatne ir līdzena un gluda, tad javu uz plates var uzklāt ar zobveida berzni (10 – 12 mm zobi). Plātnes jāstiprina cieši cita pie citas vienā plaknē, saglabājot šahveida vertikālo saduru izvietojumu.
 
2. Slāņa izveidošana ar armētu sietu
Gatava java ar gludu tērauda berzni jāuzklāj uz polistirola plātņu virsmām 2 – 3 mm biezā slānī. Uz svaigi uzklātas javas jānovieto stikla šķiedras siets (saglabājot 10 cm garus pārlaidums), pēc tam jāuzklāj otrs javas slānis, aptuveni 1 mm biezumā, un vienmērīgi jāizlīdzina virsma tā, lai siets nebūtu redzams. Stiegrojošās kārtas kopējais biezums ar stikla šķiedras sietu no 3,5 mm līdz 7 mm. Stiegrojošās kārtas biezuma starpība ir atkarīga no dekoratīvā apmetuma veida, tā toņa. Tumšu dekoratīvo, krāsu toņu un siltināšanas sistēma ar nobeiguma apdari – flīzes, stiegrojošās kārtas minimālais biezums 7 mm. Iespējama uzklāšana ar mehānismiem. Stiegrojošās kārtas izveidei veicama ar agregātiem: Wagner PC 15, PC 830, PlastMax, SPG Baumaschinen PG 20, dīzes izmērs 6 mm. Ar svaigu javu nosmērētās vietas jānomazgā ar ūdeni, sacietējušas javas pārpalikumi jānotīra mehāniski.
Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā