Потолочные вентиляторы

(1)
Фильтр (0)

Смежные категории

Griestu ventilatori karstajām vasaras dienām

Griestu ventilators kļūst teju par pirmās nepieciešamības preci īpaši tveicīgajās un karstajās vasaras dienās, kad termometra stabiņš sasniedz 25 un pat vairāk grādu. Lai arī par siltajiem un patīkamajiem laikapstākļiem reti kurš sūdzās, tomēr pārmērīgs karstums var radīt virkni problēmu, tajā skaitā pazemināt koncentrēšanās spējas un sagādāt diskomfortu. Tieši tādēļ ir vērts iegādāties ventilatoru jau savlaicīgi, tādā veidā pienācīgi sagatavojoties gaidāmajai vasarai. 

Istabas ventilators nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības, un tas pavisam noteikti ir vērtīgs pirkums. Tā kā šāda veida ierīce tiek piestiprināta pie griestiem, tā nodrošina vienmērīgu gaisa cirkulāciju un tā atdzesēšanu visā telpā. Šāds risinājums ir lieliski piemērots guļamistabai, viesistabai, kā arī neliela izmēra vannas istabai. 

Griestu ventilators ar pulti ir pielīdzināms kondicionēšanas sistēmām, tikai tas ir energoefektīvāks. Tas nozīmē, ka ventilators patērē salīdzinoši mazāk elektroenerģijas. 

Mūsu internetveikalā pieejamie griestu ventilatori ir aprīkoti ar 3 ātrumu slēdzi, kas nozīmē, ka ir iespējams mainīt gaisa plūsmas stiprumu, pielāgojot to savām vajadzībām un attiecīgajam komforta līmenim. Savā darbības laikā ventilatori nav skaļi, kā arī tie ir viegli un ērti uzstādāmi pašam. 

Griestu ventilatori – ierīces, kas parūpēsies par optimālu mikroklimatu mājoklī, taču tie nav piemēroti pilnīgi visām telpām, tāpēc pirms to uzstādīšanas būtu ieteicams konsultēties ar profesionāļiem.