Būvmateriāli

 

Būvmateriāli, kurus izvēlas profesionāļi

Rīgas Būvserviss ir internetveikals, kurā būvmateriāli pieejami plašā klāstā, taču tajā pašā laikā tie ir rūpīgi atlasīti. Mēs izvēlamies patiešām kvalitatīvus ražotājus, kuriem uzticas gan DIY entuziasti, gan profesionāli meistari. Aplūkojiet daudzveidīgo piedāvājumu un iegādājieties nepieciešamos materiālus ātri, ērti un par izdevīgām cenām!

 

 Kādas ir priekšrocības būvmateriālu iegādei internetā?

Brīdī, kad nepieciešami būvmateriāli, iespējas tos iegādāties būtībā ir divas – vai nu apmeklējot veikalu klātienē, vai visu nepieciešamo atrodot internetā. Būvmateriālu pirkšana tiešsaistē piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības:

  • Draudzīgas būvmateriālu cenas – internetveikalu izveide un uzturēšana dažādu iemeslu dēļ parasti ir izdevīgāka, līdz ar to arī būvmateriāli online mēdz maksāt mazāk;
  • Ērta preču pārlūkošana – būvmateriāli internetā ir sašķiroti konkrētās kategorijās, līdz ar to uzreiz varat iepazīties ar preču aprakstiem un fotogrāfijām, kā arī salīdzināt to cenas. Ērtākai būvmateriālu pārlūkošanai pieejami filtri, kas ļauj atlasīt preces pēc dažādiem parametriem, piemēram, cenas, izmēra vai konkrētām iezīmēm un funkcijām;
  • Iespēja iepirkties jebkurā diennakts laikā – atšķirībā no fiziskajām tirdzniecības vietām, būvmateriālu interneta veikals ir pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, tāpēc veikt pasūtījumu varat jebkurā laikā neatkarīgi no tā, vai atrodaties būvniecības objektā vai mājās dīvānā;
  • Laika ietaupījums – iepērkoties internetā, ietaupīt varat ne vien savu naudu, bet arī laiku, jo nevajadzēs doties uz veikalu un no tā atpakaļ, un arī materiālu iegāde internetā parasti aizņem mazāk laika.

Šīs un vēl citas būtiskas priekšrocības piedāvājam arī mēs, Buvserviss.lv internetveikals. Taču, ja vēlaties būvmateriālus aplūkot un iegādāties klātienē, varat to izdarīt – mums ir arī fiziski būvmateriālu veikali Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī.

Papildu ērtībai – Buvserviss.lv preču komplektētājs

Ja nevēlaties lauzīt galvu, cik daudz būvmateriālu un piederumu jāiegādājas fasādes siltināšanai, jumta pārbūvei, piekārto griestu uzstādīšanai, grīdas nomaiņai vai citam būvdarbam/remontdarbam, izmantojiet mūsu preču komplektētāju! 

 

Tajā jums tikai jāievada virsmas platība kvadrātmetros un jāizvēlas komplektācija, un attiecīgais rīks automātiski atlasīs nepieciešamos materiālus vajadzīgajā daudzumā. Jums atliks tos pievienot grozam, veikt pasūtījumu un gaidīt ziņu, kad tiks veikta būvmateriālu piegāde. Izmantojot preču komplektēšanu, iepirkšanās ir ne tikai ātrāka un ērtāka, bet arī izdevīgāka.


Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē būvmateriālu veikals klātienē vai internetā, izvēlieties Rīgas Būvserviss! Pie mums pieejami kvalitatīvi būvmateriāli no uzticamiem zīmoliem par draudzīgām cenām, turklāt, ja nepieciešams, sniegsim izsmeļošas konsultācijas, lai palīdzētu atrast piemērotāko risinājumu ikvienai situācijai. Savukārt pastāvīgajiem klientiem, slēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu, pieejami izdevīgāki nosacījumi.