Керамзит

(6)
Фильтр (0)
Pieejams uzreiz

Керамзит fr. 0-4 мм 30л

€152.003
€4.56/gab
Pieejams uzreiz

Iļguciems Keramzīts 50L, 4-10mm

€136.803
€6.84/gab
Pieejams uzreiz

Iļguciems Keramzīts 50L, 10-16mm

€133.603
€6.68/gab

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

 Keramzīts dažādos izmēros un tilpumos

Keramzītu plaši izmanto bēniņu, starpstāvu pārsegumu un pagrabu siltināšanai, kā arī pildīšanai zem grīdas seguma. Ja arī jums nepieciešams keramzīts grīdām vai citam mērķim, iegādājieties to šeit, Buvserviss.lv internetveikalā!

 

Kādas ir būtiskākās keramzīta priekšrocības?

Keramzītu dažādu telpu siltināšanai izmanto vairāku iemeslu dēļ. Tas vienlaicīgi ir ļoti izturīgs un viegls materiāls, turklāt keramzīts ir nelabvēlīga vide gan kukaiņiem, gan grauzējiem, kā arī to neskar pelēšana un pūšana. Keramzītu var lietot atkārtoti, un ar to var veidot gan taisnas, gan slīpas virsmas ar slīpumu līdz 40 grādiem.

Kāda veida keramzīts grīdām pieejams Buvserviss.lv klāstā?

Pie mums varat iegādāties keramzītu 3 dažādās frakcijās jeb ar 3 atšķirīgiem granulu izmēriem (0 līdz 4 milimetri; 4 līdz 10 milimetri; 10 līdz 16 milimetri). Jāņem vērā, ka vienā konstrukcijā jāizmanto keramzīts ar vienu frakciju, pretējā gadījumā tas var sēsties, mazākās frakcijas granulām sabirstot spraugās starp lielākajām granulām.

 

4 līdz 10 milimetru un 10 līdz 16 milimetru beramais keramzīts pieejams 50 litru un 800 litru maisos, savukārt 0 līdz 4 milimetru granulas pārdodam 30 litru un 800 litru iepakojumā. Lai jūs labāk saprastu, cik daudz keramzīts maisos jāiegādājas, esam izveidojusi materiālu aprēķina kalkulatoru. Ievadiet tajā nepieciešamo keramzīta apjomu kubikmetros un uzziniet, kāds ir nepieciešamais apjoms maisos!

Kāpēc keramzītu iegādāties Rīgas Būvserviss internetveikalā?

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, kuru piedāvājam ikvienam mūsu klientam, ir ļoti ātra pasūtījuma izpilde. Piegādi lielākoties veicam 1–2 dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža, turklāt atsevišķos gadījumos Rīgas robežās spējam nodrošināt ekspress piegādi 3 stundu laikā. Varam lepoties arī ar zinošiem speciālistiem, kuri, ja nepieciešams, sniegs konsultācijas ļoti augstā līmenī, palīdzot izvēlēties piemērotāko keramzītu vai jebkuru citu preci no mūsu internetveikala, rūpīgi ieklausoties jūsu vēlmēs un vajadzībās.

 

Keramzīts grīdai Buvserviss.lv pieejams par draudzīgu cenu, turklāt katrai precei cena norādīta ne tikai par iepakojumu, bet arī par litru, lai jūs labāk saprastu, kurš no visiem iepakojumiem ir jums izdevīgākais. Parūpējušies esam arī par detalizētiem preču aprakstiem un fotogrāfijām.

 

Gan keramzīts, gan viss pārējais, kas nepieciešams kvalitatīvam remontam vai būvdarbiem, pieejams Buvserviss.lv. Ja jums ir svarīga operatīva pasūtījumu piegāde, zinoši speciālisti un profesionāla attieksme ikvienā aspektā, izvēlieties mūsu internetveikalu!