Глина, песок, известь, гипс

(11)
Фильтр (0)
Pieejams uzreiz

Sakret SM Grants, frakcija 2-8mm, 25kg

€0.13/кг
€3.18/gab
Pieejams uzreiz

Māla-smilšu sausais maisījums, 5kg

€0.88/кг
€4.42/gab
 • 5кг
 • 24кг
Piegādātāja noliktavā

Sakret QS Kvarca smiltis 0-0.5mm, 25kg

€0.17/кг
€4.31/gab
Piegādātāja noliktavā

Sakret KH Dzēstais kaļķis, 25kg

€0.68/кг
€16.94/gab
Piegādātāja noliktavā

Disbon DisboADD Quarzsandmischung 942 Kvarca smiltis 0.1-0.4mm, 25kg

€13.75/шт
 • 0.1-0.4mm
 • 0.4-0.8mmmm
 • 0.7-1.2mmmm
Pieejams uzreiz

Молотая глина для кладки в мешке 5 кг

€2.86/кг
€14.30/gab
 • 5кг
 • 23кг
 • 40кг
Pieejams uzreiz

Knauf BAUGIPS (строительный гипс)

€1.04/кг
€5.19/gab
 • 5кг
 • 25кг
Pieejams uzreiz

Техническая соль 10кг

€0.36/кг
€3.60/gab
 • 10кг
 • 25кг
Pieejams uzreiz

Sāls-smilts maisījums, 25kg

€0.20/кг
€4.92/gab

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Māls un citi materiāli būvniecībai

Buvserviss.lv internetveikalā atrodams viss nepieciešamais būvdarbiem un remontam, tostarp – arī māls, kaļķis, ģipsis, smilts un citi materiāli. Izvēlieties jums piemērotākos un veciet pasūtījumu jau šodien!

Dažādiem būvdarbiem – dažādi materiāli

Mēs, Buvserviss.lv, esam parūpējušies, lai mūsu klāstā jūs varētu atrast tieši jums piemērotus materiālus būvdarbiem un remontam. Piemēram, Sakret smiltis ar 0-2 mm frakciju ir piemērotas, lai pagatavotu celtniecības javu un betonu, kā arī puķu podiem, trotuāra plākšņu un bruģa šuvju aizpildīšanai, kā arī apledojušu virsmu kaisīšanai, filtrācijas slāņu un izlīdzinošo kārtu izveidei.

Knauf Baugips celtniecības ģipsis turpretī lieti noderēs, uzstādot / fiksējot elektrības sadales kastes, kā arī veicot citus remonta un instalācijas darbus. Attiecīgais materiāls ir stiepes izturīgs un triecienizturīgs, kā arī ātri sacietē. Vēl mūsu klāstā atrodams malts māls mūrēšanai, māla un smilšu sausais maisījums, un daudzi citi materiāli.

Piemērotākos materiālus izvēlēties palīdzēs detalizētie Buvserviss.lv apraksti

Lai jūs ātri un ērti varētu atrast jums piemērotākos materiālus un visu pārējo, kas vajadzīgs būvdarbiem un remontam, esam parūpējušies, lai pie katra no produktiem būtu pieejams detalizēts apraksts. Lielai daļai preču esam pievienojuši arī tehniskos datus, ekspluatācijas īpašību deklarāciju un datu drošības lapu.

Ja arī pēc attiecīgās informācijas iepazīšanas neesat drošs, kurš no visiem izstrādājumiem ir jums piemērotākais, sazinieties ar mums – pieredzējušie un zinošie Buvserviss.lv konsultanti jums palīdzēs izvēlēties atbilstošākos materiālus.

Kādas priekšrocības piedāvā Buvserviss.lv internetveikals?

Viena no mūsu svarīgākajām priekšrocībām ir preču pieejamība un ātrā piegāde – to nodrošinām 1-2 dienu laikā pēc tam, kad pasūtījums noformēts, turklāt Rīgā atsevišķos gadījumos piedāvājam ekspress piegādi 3 stundu laikā. Ja nepieciešams, sniegsim izsmeļošas konsultācijas, savukārt preces uz vietas varat aplūkot un iegādāties vairākos veikalos Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī. Esam parūpējušies, lai preču klāsts ir daudzveidīgs, taču tajā pašā laikā saviem klientiem piedāvājam tikai kvalitatīvu produkciju.

Ja arī jums nepieciešams māls, kaļķis, smiltis, ģipsis vai citi materiāli un preces kvalitatīviem būvniecības darbiem, remontam vai citam mērķim, esat nonācis pareizajā vietā – Buvserviss.lv internetveikalā atradīsiet visu nepieciešamo, turklāt ar operatīvu piegādi!