Блоки кератерм

(9)
Bauroc 30.04 - 31.05Bauroc 30.04 - 31.05
Фильтр (0)

Смежные категории

Keraterm bloki – dabīgs un ilgmūžīgs risinājums

Mājas no Keraterm blokiem ir plaši izplatītas, pateicoties šo bloku kvalitātei daudzos aspektos. Keraterm blokus sava mājokļa būvniecībai iegādājieties Buvserviss.lv internetveikalā!

Kas ir Keraterm bloki?

Keraterm ir keramiskie bloki, kuru konstrukcijā ir vertikāli caurumi. Šie bloki ir īpaši piemēroti daudzstāvu dzīvojamajām mājām un kotedžām. Tie ir pieejami deviņos dažādos izmēros, un Keraterm blokus var izmantot gan nesošajām, gan nenesošajām ārsienām un starpsienām – atliek vien izvēlēties piemērotākā izmēra un konstrukcijas blokus.

Kādas ir galvenās Keraterm keramisko bloku priekšrocības?

Keraterm bloku atsauksmes ir ļoti pozitīvas, pateicoties vairākiem būtiskiem plusiem, kurus attiecīgais risinājums piedāvā:

Ērta izmantošana būvniecības darbos – uzcelt ēku ar šiem blokiem iespējam, tos neskaldot, taču, ja nepieciešams, Keraterm blokus var gan skaldīt, gan zāģēt, tādā veidā pielāgojot bloku formu un izmēru konkrētajam objektam;

  • Dabīgas izejvielas – keramika ir gan cilvēkam, gan dabai draudzīga izejviela;
  • Ilgmūžība un izturība – Keraterm bloki kalpo daudzu gadu garumā, turklāt tie ir ugunsnoturīgi;
  • Patīkams mikroklimats ēkas telpās – pateicoties labajām siltumizolācijas spējām, karstā laikā mājoklī joprojām jūtams atveldzējošs vēsums, savukārt siltums telpās saglabājas ilgstoši, kas nav mazsvarīgi brīžos, kad gaisa temperatūra ārā sāk kristies;
  • Optimāla mitruma regulācija – Keraterm bloki ir veidoti tā, lai telpā uzkrātais mitrums tiktu izvadīts uz āru.

Ņemot vērā attiecīgās priekšrocības, šos blokus Latvijā un vairākās citās Eiropas valstīs izmanto jau daudzus gadu desmitus.

Veiciet pasūtījuma noformēšanu Buvserviss.lv internetveikalā šodien un saņemiet Keraterm blokus 1-2 dienu laikā! Atsevišķās situācijās Rīgas robežās pieejama arī ekspress piegāde tikai 3 stundu laikā, bet nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējušie un zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotākos blokus un citus būvniecībai nepieciešamos materiālus.