Ceresit CT 190 MW Flex Līmēšanas un armēšanas java minerālvatei (Wool) 25kg

Pieejams uzreiz 180gab
€10.73/gab
€0.43/кг
Kopā:
10.73

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15 июл.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15 июл. līdz 16 июл.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15 июл. līdz 16 июл.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Бренд Ceresit
Вес 25 кг
На поддоне 42 шт
EAN 4743152001254

Ceresit CT 190 java ir paredzēta ēku ārējo sienu siltināšanai, uzstādot ārējās siltumizolācijas kompozīto sistēmu ar minerālvates plātnēm, kā arī paneļiem. Tā ir Ceresit Ceretherm Wool siltināšanas sistēmas (ETICS) elements. CT 190 javu lieto minerālvates fasādes plātņu nostiprināšanā, kā arī armējošā aizsargslāņa uzstādīšanā, lai izolētu jaunbūvētus objektus, kā arī vecākas ēkas, kurās veic termorenovāciju.

Īpašības:

 • Liela izturība pret mehāniskajiem bojājumiem
 • Laba pielipšana pie minerālām pamatnēm un vates
 • Izturība pret skrāpējumiem un plaisām
 • Armēta ar šķiedrām
 • Izturība pret laika apstākļu iedarbību
 • Elastība
 • Tvaika caurlaidība

Pamatnes sagatavošana:

1.Minerālvates plātņu stiprināšana
Javai CT 190 ir ļoti labas adhezīvās spējas pie nesošām, monolītām, sausām un tīrām (attīrītām no antiadhezīvām vielām (tādām kā tauki, bitums, putekļi) sienu, apmetumu, mozaīku un betonu virsmām.
Jāpārbauda esošo apmetumu un krāsas klājumu pieķeršanās spēja. “Aklos” apmetumus nepieciešams nokalt.
Pamatnes izdrupumi un nelīdzenumi jāpapildina ar javu Ceresit CT 29 vai jāpārklāj ar cementa apmetumu.
Netīrumi, antiadhezīvo vielu pārpalikumi, tvaiku caurlaidīgie krāsu slāņi un slāņi ar zemu adhēzijas spēju, jānoņem pilnībā, piemēram, nomazgājot ar ūdeni.
Vietas, kurās izveidojušās sūnas vai aļģes, jāattīra ar tērauda birstēm, pēc tam jāpiesūcina ar preparātu Ceresit CT 99. Veci un neapmesti mūri, stipri apmetumi un krāsu kārtas jāattīra no putekļiem, pēc tam jānomazgā ar ūdeni zem spiediena un jāatstāj līdz pilnīgai izžūšanai.
Pamatnes ar lielu uzsūkšanas spēju, piem., sienas no gāzbetona blokiem vai silikātblokiem, jānogruntē ar preparātu Ceresit CT 17 un jāatstāj nožūšanai vismaz 2 stundas.
2. Slāņa ar armētu sietu izveidošana
Ar mehāniskiem papildstiprinājumiem papildus fiksētu plākšņu virspuse ir rūpīgi jānotīra.

Darba veikšana:

Iepriekš nomērītā tīrā, aukstā ūdenī nepieciešams iebērt CT 190 saturu un samaisīt ar maisītāju, līdz tiek iegūta viendabīgas masa bez kunkuļiem.
1. Minerālvates stiprināšana
Gatavu javu ar ķelli jāuzklāj pa plātnes perimetru, 3 – 4 cm platas svītras, kā arī pāris plakanu apļu veidā, apt. 8 cm diametrā. Plātnes nekavējoties jāpieliek pie sienas un jāpiespiež, uzsitot pa to ar garu rīvdēli. Pareizi uzklāta java pēc uzspiešanas nosedz aptuveni 40% plātnes virsmas.
Garenšķiedru minerālvates lietošanas gadījumā java uzklājama ar robainu rīvdēli (zobu lielums 10 – 12 mm).
Paneļi stiprināmi vienā plaknē, cieši cits pie cita, ievērojot vertikālo saduru šaha lauciņu izvietojuma kārtību. Pēc javas CT 190 sacietēšanas (pēc aptuv. 3 dienām) plātnes papildus jāstiprina ar mehāniskiem savienotājiem, t.i., ar spraišļiem ar metāla serdeni.
2. Slāņa izveidošana ar armētu sietu
Gatava java ar gludu tērauda rīvdēli jāuzklāj uz minerālvates plātņu virsmām 2 – 3 mm biezā slānī. Uz svaigi uzklātas javas jānovieto stikla šķiedras siets (saglabājot 10 cm garus pārlocījumus), pēc tam jāuzklāj otrs javas slānis, aptuveni 1 – 2 mm biezumā, un vienmērīgi jāizlīdzina virsma, lai siets nebūtu redzams. Stiegrojošās kārtas kopējais biezums ar stikla šķiedras sietu no 3,5 mm līdz 7 mm. Stiegrojošās kārtas biezuma starpība ir atkarīga no dekoratīvā apmetuma veida, tā toņa. Tumšu dekoratīvo, krāsu toņu un siltināšanas sistēma ar nobeiguma apdari – flīzes, stiegrojošās kārtas minimālais biezums 7 mm.
Stiegrojošās kārtas izveidei veicama ar agregātiem: Wagner PC 15, PC 830, PlastMax, SPG Baumaschinen PG 20, dīzes izmērs 6 mm. Ar svaigu javu nosmērētās vietas jānomazgā ar ūdeni, sacietējušas javas pārpalikumi – jānotīra mehāniski.

Более подробная информация на сайте производителя