Ceresit CT 174 Silikāta-siliona Dekoratīvais plānkārtas apmetums (akmentiņš) 1.5mm, 25kg

Pieejams uzreiz 96gab.
€43.99/gab.
€1.76/кг

Ceresit CT 174 Silikāta-siliona Dekoratīvais plānkārtas apmetums (akmentiņš) 2mm, 25kg

Pieejams uzreiz 201gab.
€43.99/gab.
€1.76/кг
Kopā:
43.99

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

 • Saņemšana veikalā
  Mūsu veikalā - Bērzaunes iela 12 | BEZMAKSAS Pieejams mūsu veikalā 15 июл.
 • Piegāde ar buvserviss.lv transportu
  Piegāde ar buvserviss.lv transportu no €25.00 Saņemiet no 15 июл. līdz 16 июл.
 • Piegāde ar manipulatoru
  Piegāde ar manipulatoru no €125.00 Saņemiet no 15 июл. līdz 16 июл.
Radušies jautājumi par produktu?

Produkta informācija

Бренд Ceresit
Вес 25 кг
Frakcija 1.5 mm
На поддоне 24 шт
Faktūra Akmentiņš
EAN 9000101109733

Ceresit CT 174 apvieno silikāta apmetuma un silikona apmetuma labās īpašības. Tam piemīt tvaika caurlaidība, zema absorbcijas spēja un izturība pret netīrumiem. CT 174 pielieto, lai veidotu plānkārtas apmetumus uz betona pamatnēm, tradicionālajiem apmetumiem, ģipša pamatnēm un skaidu plāksnēm, ģipškartona plāksnēm u. c. Mēs iesakām pielietot apmetumu CT 174 kā fasāžu apmetumu Ceresit Ceretherm ETICS (ārējās siltumizolācijas kompozītās sistēmas) ietvaros, izmantojot EPS (putu polistirola) vai minerālvates plātnes. Intensīvu tumšo krāsu gadījumā materiāla uzklāšanā jāaprobežojas ar nelieliem laukumiem, piem., arhitektoniskajām detaļām. Apmetums CT 174 ir aizsargāts pret bioloģisko piesārņojumu, piem., sēnītēm, pelējumu un aļģēm.

Novērtētais patēriņš:

 • CT 174, grauds 1,5 mm apmēram 2,5 kg/m2
 • CT 174, grauds 2,0 mm apmēram 3,1 līdz 3,4 kg/m2

Īpašības:

 • Tvaika caurlaidība (elpojošs)
 • Zema absorbcija
 • Izturība pret bojājumiem
 • Ļoti izturīgs pret laika apstākļu iedarbību
 • BioProtect sastāvs - izturība pret sēnīšu, aļģu un pelējuma veidošanos
 • Krāsas stabilitāte
 • Mehāniskas uzklāšanas iespēja*
 • Pieejams visās Ceresit Colours of Nature® paletes krāsās

Pamatnes sagatavošana:

CT 174 var uzklāt uz gludām, nesošām, sausām un tīrām pamatnēm, kas ir brīvas no smērvielām, bituma, putekļiem un citām vielām, kas samazina adhēziju:

 • cementa apmetumiem un kaļķa-cementa apmetumiem (vecums virs 28 dienām, mitrums ≤ 4 %), betona (vecums virs 3 mēnešiem, mitrums ≤ 4 %), gruntētiem ar Ceresit CT 16 gruntskrāsu
 • armētām kārtām, kas veidotas no Ceresit CT 85, ZU un CT 190 javām (vecums virs 3 dienām), gruntētām ar Ceresit CT 16 gruntskrāsu, un CT 87 (vecums virs 2 dienām)
 • ģipša pamatnēm (tikai ēku iekšpusē) ar mitrumu mazāku par 1 %, vispirms gruntētām ar Ceresit CT 17 un pēc tam ar CT 16 gruntskrāsu
 • skaidu plātnēm, ģipša šķiedras plāksnēm un ģipškartona plāksnēm (tikai ēku iekšpusē), nostiprinātām saskaņā ar plākšņu ražotāju ieteikumiem, vispirms gruntētām ar Ceresit CT 17 un pēc tam ar CT 16 gruntskrāsu
 • stipriem krāsas pārklājumiem (tikai ēku iekšpusē) ar labu adhēziju pie pamatnes, gruntētiem ar Ceresit CT 16 gruntskrāsu.

Nelīdzenas un bojātas virsmas iepriekš ir jāizlīdzina un jāsalabo. Parasto apmetumu un betona pamatņu gadījumā šim nolūkam var izmantot špakteļmasu Ceresit CT 29. Esošie netīrumi, kārtas ar zemu izturību, kā arī elastīgi, kaļķu un līmes krāsu pārklājumi ir jānoņem. Absorbējošas pamatnes vispirms ir jāgruntē ar līdzekli Ceresit CT 17 un tad, minimums pēc 2 stundām, jākrāso ar gruntskrāsu Ceresit CT 16. Ir ieteicams izmantot CT 16 tādā krāsā, kas ir ļoti līdzīga apmetuma krāsai. CT 174 var uzklāt pēc tam, kad CT 16 gruntskrāsa ir pilnībā izžuvusi. Mitrums, kas nāk no pamatnes puses, var izraisīt apmetuma bojājumus, tādēļ jāpārliecinās, vai telpās (vietās), kuras pakļautas patstāvīgam mitrumam, ir izveidotas atbilstošas blīvējošas kārtas.

Darba veikšana:

Viss tvertnes saturs ir rūpīgi jāsamaisa. Ja nepieciešams, produkta konsistenci lietošanas apstākļiem var pielāgot, pievienojot ne vairāk kā 1 % tīra ūdens un produktu samaisot vēlreiz. Nedrīkst izmantot ne sarūsējošas tvertnes, ne darbarīkus. CT 174 vienmērīgi uzklāt uz virsmas grauda biezumā ar tērauda rīvdēli, to turot zem leņķa. Pēc tam, ar apļveida kustībām, turot plastmasas rīvdēli taisni, piešķirt tam viendabīgu biezā slānī klātu šķembu graudu faktūru. Nemitrināt apmetumu ar ūdeni! Uz vienas virsmas strādāt bez pārtraukuma, saglabājot vienādu materiāla konsistenci. Gadījumā, ja darbs ir jāpārtrauc, gar iepriekš novilktu līniju jāpielīmē pašlīmējošā lente. Pēc tam jāuzliek apmetums, jāizveido tā faktūra un tad lente ar svaigā apmetuma pārpalikumu jānorauj. Pēc pārtraukuma darbs jāturpina no iezīmētās vietas. Iepriekš uzklātā apmetuma malu var pasargāt ar pašlīmējošo lenti. Darbarīki un svaiga apmetuma traipi jāmazgā ar ūdeni, bet sacietējuši atlikumi jānotīra mehāniski. Apmetuma atjaunošanu var veikt, nokrāsojot to ar silikātkrāsu Ceresit CT 54 vai ar silikona krāsām Ceresit CT 48 vai CT 49. Ir iespējama uzklāšana ar mašīnu. Ieteicamās mašīnas ir, piemēram, Wagner PC 15, PC 830, SPG Baumaschinen PG 20.

Более подробная информация на сайте производителя