Sadolin Silikat BW Silikātkrāsa, stipri matēta 10L

Piegādātāja noliktavā
EAN: 7391306074998
Vairāk informācijas
€75.95/gab
€7.60
Kopā:
75.95

Pasūtījuma saņemšanas veidi:

Radušies jautājumi par produktu?
Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Produkta informācija

Бренд Sadolin
Ёмкость 10 л
Patēriņš 1 kārt. (m2/l) 6-8 m2/l
Sadolin Silikat - Fasādes minerālkrāsa uz šķidrā kālija stikla bāzes, gatava lietošanai, ar ļoti augstu ūdens tvaika caurlaidību.Vienkomponenta silikātkrāsa. Krāsas sārmainā vide novērš ūdensaugu un sēnīšu augšanu uz krāsotās virsmas. 
 
Produkts ir viegli uzklājams uz virsmas un tam ir labs pārklājums. Krāsas sārmainā vide neļauj uz krāsotās virsmas vairoties aļģēm un sēnītēm. Tas ir tonēts pasteļtoņu krāsu diapazonā.
Sistēmā ar gruntskrāsu Silikat Base nodrošina ilgstošu aizsardzību pret laikapstākļiem jaunām un iepriekš pārklātām minerālkrāsas akmens virsmām. Piemērots izmantošanai vēsturisku ēku restaurācijā.
Piemērots jaunu un iepriekš ar kaļķa un silikāta krāsu pārklātu kaļķu, kaļķa-cementa un cementa apmetuma, betona un mūra apdarei no sala izturīgiem silikāta un māla ķieģeļiem,
kā arī izmantošanai kā virskrāsa ārējā siltumizolācijā, kas pārklāta ar minerālā apmetuma kompozītu sistēma.

Krāsa:

  • ķīmiski reaģējot ar pamatvirsmu, veido noturīgu, netīrumus nepiesaistošu un pret laika apstākļu iedarbību izturīgu pārklājuma kārtu.
  • viegli klājas uz virsmas, un tai piemīt laba segtspēja.
  • ļauj pamatvirsmā esošajam mitrumam netraucēti izdalīties, tādējādi novēršot sasalšanas bīstamību.
  • tonējama pasteļkrāsu gammā.
  • Piemērota vecu ēku restaurēšanai.
  • paredzēta minerālvirsmu krāsošanai, veicot ārdarbus un iekšdarbus, piem., dzīvojamo māju, sabiedrisko un rūpniecisko ēku fasādēm, kurām ir nepieciešama augsta ūdens tvaika caurlaidība, viaduktu un balkonu apakšējām betona daļām, tuneļiem, metro.

Virsmas sagatavošana:

Krāsojamajai virsmai jābūt izturīgai, sausai un bez netīrumiem, eļļas, ķērpjiem un irdenām daļiņām.
Virsmas tīrīšanai izmantojiet siltu ūdeni, stipri netīru virsmu tīrīšanai izmantojiet arī tīrīšanas līdzekli Cleaner (putekļu, tauku un kvēpu noņemšanai) vai Bio-Cleaner (pelējuma un organisko vielu noņemšanai).

Uzglabāšana:

Uzglabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (virs +8 ºC).

Patēriņš: Aptuveni 6-8m²/l