Ventilējamā fasāde

Ventilējamās fasādes

Ventilējamās fasādes ir populāra izvēle daudzos būvniecības projektos, pateicoties to efektivitātei un daudzpusībai. Šāda veida fasāde nodrošina gaisa cirkulāciju starp ārsienu un apdares materiālu, tādējādi palīdzot regulēt ēkas iekšējo temperatūru un samazināt mitruma uzkrāšanos. 

Ventilējamās fasādes ir izstrādātas, lai būtu viegli uzstādāmas un piemērotas lietošanai jebkuros laika apstākļos, neradot nepieciešamību pēc ilgstošiem žūšanas procesiem. Šīs fasādes ir saderīgas ar dažādiem apdares materiāliem, piemēram, koka, plastikas dēļiem, fibrocementu, HPL un alumīnija kompozītiem, kā arī ar akmens masas vai māla flīzēm. Ventilējamās fasādes arī nodrošina augstas kvalitātes siltumizolāciju un vēja barjeru, padarot tās par ilgtspējīgu un efektīvu risinājumu ēku ārsienām.

Ja nepieciešamas ventilējamās fasādes, ieskaties interneta veikala Buvserviss.lv piedāvājumā. Pie mums pieejamas gan pretvēja izolācijas plāksnes, gan sienas akmens vates plāksnes, gan pretvēja izolācijas vate loksnēs un citi ventilējamās fasādes paneļi kā arī piederumi.